Efeler Gazetesi

Uzunçam’da taş döşenmedik yol kalmayacak

Uzunçam’da taş döşenmedik yol kalmayacak
23 Eylül 2022 - 21:48

Nazilli Belediyesi ekipleri tarafından UzunçamMahallesi’ndeki 8 ayrı yolda yürütülen parke taşı döşeme çalışmalarında sona gelindi.

7 BİN METREKARE ALANA TAŞ DÖŞENECEK

Çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Kürşat EnginÖzcan’a teşekkür eden Uzunçam Mahalle Muhtarı Necdet Gören; “Başkanımızlaistişare ettiğimiz gibi mahallemizde bulunan sokaklarımızın tamamında sahaincelemelerimizi yaptık. Uzunçam’da döşenmedik taş yapılmadık sokak kalmayacak.Mahallemizde 8 ayrı yol yaptık. 3 bin metrekare taş döşedik. 4 bin metrekaredaha taş döşenmesi için çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımızın uzunyıllar güvenle kullanabileceği yollarımız yapıldı. Merkez, Kızılca, Kestel,Kesirali mevkilerinde yapılan yollarımızda son noktayı koyduk” sözlerinikaydetti.

Rutin belediyecilik hizmetlerini en iyi şekilde yerinegetirmek için tüm birimlerle 7/24 sahada olduklarını kaydeden Başkan Özcan;“Muhtarlarımızla, daire müdürlerimizle istişare halinde 82 mahallemize hizmetgötürmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bizlere teveccüh gösteren, sevgisinive desteğini her zaman hissettiğimiz tüm hemşehrilerimize bir kez daha teşekkürediyorum” diye konuştu.

 HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi