Efeler Gazetesi

TURİSTİK ÇARŞI ESNAFININ OYLARI BAŞKAN ÖMER GÜNEL’E

TURİSTİK ÇARŞI ESNAFININ OYLARI BAŞKAN ÖMER GÜNEL’E
13 Mart 2024 - 15:29

Başkan Ömer Günel, Kuşadası ekonomisinin kalbinin attığı turistik çarşıları ziyaret etti. Esnaf tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Başkan Ömer Günel’e ziyareti sırasında hemşehrileri de yoğun ilgi gösterdi. Turistik çarşıları yenileyerek modern ve estetik bir görünüme kavuşturduğu için Kuşadası Belediyesi’ne teşekkür eden esnaf, 31 Mart yerel seçimlerinde oylarını Başkan Ömer Günel’den yana kullanacaklarını söyledi.

Görevde olduğu 5 yılda Kuşadası’na 2 milyar 925 milyon TL yatırım yaparak rekorun altına imza atan Başkan Ömer Günel, kentin turistik çarşılarını dolaşarak esnafa hayır işler dileğinde bulundu. Başkan Ömer Günel, ziyaretine Vahit Kutal, Mithat Baysal ve Cemal Altaş sokaklarda bulunan dükkanları dolaşarak başladı. Daha sonra Kahramanlar ve Sağlık Caddesi ile Barbaros Hayrettin Paşa Bulvarı’na geçen Başkan Ömer Günel, esnafın sorun, talep ve önerilerini de dinledi. Başkan Ömer Günel’in turistik çarşı ziyaretine, CHP Kuşadası İlçe Örgütü Başkanı Mehmet Gürbilek ve belediye meclis üyesi adayları da katıldı.

AYDINLATMA SİSTEMLERİ YENİLENECEK

Kuşadası Belediyesi olarak kentin turistik çarşılarını yenilemenin yanı sıra dükkanların dış cephelerinin bakımlarını da ücretsiz olarak yaptıklarını belirten Başkan Ömer Günel, “Ayrıca gereksiz tabelaları da kaldırarak görüntü kirliliğine son verdik. Böylece Kuşadası’na yakışır bir turistik çarşımız oldu. Bizden önceki dönemde esnafımız beton zemin üzerinde oturuyordu. Şimdi pırıl pırıl bir zemine sahipler. Biz her zaman esnafımızdan yanında olduk. Sezon başlamadan önce de Kahramanlar Caddesi, Vahit Kutal, Mithat Baysal ve Cemal Altaş sokakların aydınlatmalarını yenileyeceğiz. Böylece esnafımız müşterilerini ışıl ışıl karşılayacak. 2024 sezonunun şimdiden esnafımız için bereketli geçmesini diliyorum” diye konuştu.

Esnaf ise turistik çarşıların yenilenmesinden sonra işlerinin çok daha arttığını belirterek Başkan Ömer Günel’e teşekkür etti. 31 Mart yerel seçimlerinde oylarını Kuşadası’nda CHP için kullanacaklarını ifade eden turistik çarşı esnafı, kazananın Başkan Ömer Günel olacağını söyledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi