Efeler Gazetesi

Saatçı: “15 Mayıs’ta ikinci bayramı kutlayacağız”

Saatçı: “15 Mayıs’ta ikinci bayramı kutlayacağız”
20 Nisan 2023 - 13:28

CHP Aydın İl Örgütü tarafından Turistik Park’ta bayramlaşma programı düzenlendi.

CHP Aydın İl Örgütü’nün Turistik Park’ta düzenlediği bayramlaşma programı geniş katılımla gerçekleşti. CHP Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçı ve yönetim kurulu üyeleri, , CHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir, CHP Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Dinç ile ilçe örgütlerinin yanı sıra CHP Aydın Milletvekili Adayları’nın da tamamı katıldı. Bayramlaşma programında konuşan İl Başkanı Saatçı, 15 Mayıs’ta ikinci bayramı kutlayacaklarını belirterek genel seçimlerden Millet İttifakı’nın zafer kazanacağını vurguladı.

EMEKLİLERE 15 BİN LİRA SÖZÜNÜ HATIRLATTI

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül ve CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız’ın da katıldığı bayramlaşma programında, partililer genel seçimlere dönük sahadaki çalışmalara ilişkin de istişarede bulundu. Toplantıda konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan, CHP Lideri ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun emeklilere iki dini bayramda da en az asgari ücret düzeyinde birer maaş ikramiye verileceği müjdesini de hatırlattı. Kılıçdaroğlu’nun iktidara geldiğinde Kurban Bayramı’nda emeklilere 15 bin lira vereceği sözünden de bahseden Tezcan’ın konuşması partilileri tarafından alkışla karşılık buldu.

Milletvekili Adaylarının da konuşma yaptığı bayramlaşma programının sonunda, partililer birbirleriyle bayramlaşarak birlik beraberlik mesajları verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi