Efeler Gazetesi

ÖZAKCAN’DAN ASKERE GİDECEK GENÇLERE ANLAMLI HEDİYE

ÖZAKCAN’DAN ASKERE GİDECEK GENÇLERE ANLAMLI HEDİYE
02 Şubat 2019 - 16:52

Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, Yukarı Kayacık Mahallesi’ni ziyaret ederek askere gidecek 4 genç için düzenlenen mevlide katıldı. Özakcan gençlere Türk Bayrağı hediye etti.

Yukarı Kayacık Düğün Salonu’nda düzenlenen mevlüte katılan Başkan Özakcan vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. Asker aileleri ile sohbet eden Özakcan, askerlere de hayırlı teskereler diledi. Yukarı Kayacık Mahalle Muhtarı Ersöz Özcan’ın da katıldığı mevlid sonrasında konuşan Muhtar Özcan, “Mesut başkanımız sağ olsun hiç bir insan ayrımı yapmadan bizlere hizmet etti. Düğünlerimizde ve acılı günlerimizde de yanımızda oldu. Kendisinin kapısı ve telefonu her zaman tüm muhtarlarımıza açık. Başkanımız ile çalışmaya devam etmek istiyoruz. İnşallah önümüzdeki dönemde de bizleri yalnız bırakmaz ve yine hep beraber halkımıza hizmet etmeye devam ederiz” dedi.

TÜRK BAYRAĞI HEDİYE ETTİ

Askerlere kazasız belasız gidip dönmelerini dileyen Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, “Göreve geldiğimiz günden itibaren ‘biriz, beraberiz, bir büyük aileyiz’ sloganı ile hizmet ettik. İlçemizde yaşayan her bireyi ailemizin bir ferdi olarak gördük. Askerlerimizin her biri bizler için birbirinden değerli. Hepsi inşallah burunları dahi kanamadan vatani görevlerini tamamlar ve yuvalarına geri dönerler. Hepsine iyi yolculuklar ve hayırlı teskereler diliyorum” diye konuşarak gençlere Türk Bayrağı hediye etti. Askerler ve aileleri ile hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Özakcan mahalle halkı ile sohbet etti. SEMİH BAŞKAR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi