Efeler Gazetesi

Nazilli Belediyesi köylerde de dur durak bilmiyor

Nazilli Belediyesi köylerde de dur durak bilmiyor
13 Nisan 2021 - 13:32

Nazilli Belediyesi, Dualar Mahallesi’nde mezarlık düzenleme, ot biçme ve temizlik çalışmalarına başladı.

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte merkez ve kırsal mahallelerdeki faaliyetlerine hız veren Nazilli Belediyesi, Dualar Mahallesi’nde mezarlık düzenleme, ot biçme, budama ve kapsamlı temizlik çalışmalarına başladı.

Köylerdeki eksikliklerin giderilmesi için yoğun mesai harcadıklarını ifade eden Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Söz konusu alanda mevcut istinat duvarı üzerine profil korkuluğun yanı sıra yaklaşık 200 metre uzunluğunda 3 metre aralıklarla beton direk ve 1 buçuk metre yüksekliğinde tel örgü çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Yapılan çalışmalarla uzun yıllardır atıl vaziyette kalan mezarlığımız güzel bir görünüme kavuşturulmuş olacak” diye konuştu.

Desteklerinden dolayı Başkan Özcan’a teşekkür eden mahalle sakinleri, “Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Mahalle mezarlığımızda şuan tel örgü yapılıyor. Mahallemizin diğer ihtiyaçlarını da başkanımıza ilettik. Sağ olsun bizleri dinledi, notlar aldı. Her zaman kendisine destek vermeye devam edeceğiz” sözlerini kaydetti. HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi