Efeler Gazetesi

Milletvekili Savaş’tan Aydınlılara teşekkür

Milletvekili Savaş’tan Aydınlılara teşekkür
18 Mayıs 2023 - 0:22

AK Parti Aydın Milletvekili ve TBMM KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, 14 Mayıs’ta yapılan seçimlerde kendisini bir kez daha milletvekilliğiyle onurlandıran Aydınlılara teşekkür etti.

Açıklamasında, Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’nin 2. Turu’nun öneminin de altını çizen Milletvekili Savaş, “14 Mayıs’ta elde ettiğimiz başarıyı daha büyük bir zaferle taçlandırarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı, liderimizi bir kere daha başkan seçeceğiz” ifadelerini kullandı.

AK Parti ve Cumhur İttifakı’ndan yana kullananlara teşekkür ettiği açıklamasında, 14 Mayıs 2023 tarihinde Türkiye’nin en önemli seçimlerinden birinin yaşandığına vurgu yapan Milletvekili Savaş, “Aydın’ımızın yiğit evladı Adnan Menderes’in aziz hatıralarını asla unutmayan şehrimiz, inanıyorum ki 28 Mayıs’ta da Sayın Cumhurbaşkanımıza büyük destek verecektir” diye konuştu.

“MİLLETİMİZ VESAYETÇİ ZİHNİYETE FIRSAT VERMEYECEKTİR”

Milletvekili Savaş, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Tarihimizin en yüksek katılımlı seçimlerinden olan 14 Mayıs’ta sandık başına giderek o günü bir demokrasi şölenine dönüştüren vatandaşlarımız bir kere daha milli iradenin üstünlüğünü ortaya koymuşlardır. Milletimizin iradesinin tecellisi olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, en yakın rakibine iki buçuk milyondan fazla oy alarak fark atmıştır. Milletimiz iradesini yine istikrardan, büyümeden, ülkemizin istiklal ve istikbalinden yana kullanmıştır.

Seçimde tercihini, AK Parti’mizden ve Cumhur İttifakı’ndan yana kullanan, Gazi Meclisimizde üstünlüğü bizlere veren aziz milletimize teşekkürü bir borç biliyorum. Bu dava için gece gündüz demeden özveriyle çalışan tüm AK sevdalı kardeşlerimize de teşekkür ediyorum. AK Parti olarak bizler 21 yıldır, seçimin ertesi günü çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam etmeyi bir görev olarak biliyoruz. Şimdi ise önümüzde ikinci tur var. İnşallah, 14 Mayıs’ta elde ettiğimiz başarıyı daha büyük bir zaferle taçlandırarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı, liderimizi bir kere daha başkan seçeceğiz. 27 Mayıs darbesinin ertesi günü olan 28 Mayıs seçiminde, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a milletimiz sahip çıkarak vesayetçi zihniyete asla fırsat vermeyecektir. Aydın’ımızın yiğit evladı Adnan Menderes’in aziz hatıralarını asla unutmayan şehrimiz, inanıyorum ki 28 Mayıs’ta da Sayın Cumhurbaşkanımıza büyük destek verecektir.

Bu duygu ve düşüncelerimle, şahsımı bir kez daha milletvekilliği ile onurlandıran hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da Aydın’ımız için, ülkemiz için ilk günkü heyecanla durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Doğru zamanda, doğru adamla, durmak yok yola devam…”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi