Efeler Gazetesi

HOŞGELDİN BEBEK PROJEMİZ KAPSAMINDA 2022 YILINDA 185 AİLEYE MUTLULUK ULAŞTIRDIK

HOŞGELDİN BEBEK PROJEMİZ KAPSAMINDA 2022 YILINDA 185 AİLEYE MUTLULUK ULAŞTIRDIK
08 Ocak 2023 - 1:03

Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay girişimleri ile hayata geçirilen, “Hoş geldin Bebek” projesi kapsamında Didim Belediyesi Hoş geldin Bebek ekipleri 2022 yılında 185 ailenin mutluluklarına ortak oldu.

Didim Belediyesi hayata geçirdiği Sosyal Belediyecilik projeleri kapsamından ilçede yaşayan vatandaşların her anında yanında olmaya devam ediyor.

2018 yılında Didim Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine başlayan Hoş geldin Bebek Projesi kapsamında ekiplerimiz 2022 yılından 185 aileyi ziyaret ederek, evlat sevinçlerine ortak oldu.

Proje kapsamında ailelere Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’ın tebrik iyi niyet dileklerini ileten ekiplerimiz yeni doğan bebeklerimiz için hazırlanan içerisinde zıbın, derece, banyo başlığı, bez ve benzeri malzemelerin bulunduğu bebek setleri çiçeği burnunda ebeveynlere hediye ediyor. Ayrıca dileyen aileler Didim Belediyesi’ne bağlı uzman ekiplerden çocuk gelişimi ve eğitimi konusunda destek alabiliyor.

Yapılan hizmetler ile kentte yaşayan vatandaşlarımızın mutluluğunu arttırmayı hedeflediklerini belirten Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, “Didim’de her çocuk eşit şartlarda büyümeli düşüncesiyle hayata geçirdiğimiz Hoş geldin Bebek Projemiz kapsamında 2022 yılında 185 çiftimizin yeni evlat sevincine ortak olarak ailelerimizin yanında olduk. Yeni doğan bebeklerimize daha güzel bir Didim bırakabilmek amacıyla gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi