Efeler Gazetesi

Büyükşehir Belediyesi çocukları unutmadı

Büyükşehir Belediyesi çocukları unutmadı
23 Nisan 2023 - 20:10

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Nazilli Sümer Park’ta düzenlediği iki gün boyunca devam eden etkinliklerde binlerce çocuk doyasıya eğlendi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Nazilli Sümerpark’ta dopdolu bir program hazırladı. Sümerpark’ta 2 gün boyunca süren etkinliklerde binlerce çocuk doyasıya eğlendi. Çocuklar kurulan çadırlarda yüz boyama, kum boyama, satranç, resim gibi birçok etkinlikten ücretsiz olarak yararlandı. Çocuk şenliğinde keyifli vakit geçiren minikler bir yandan bayramın tadını doyasıya çıkarırken diğer yandan Büyükşehir ekipleri tarafından verilen dondurma, limonata, çikolata ve su gibi ikramlardan yararlandı. Bando Takımı ve halk oyunları gösterisi yapılan çocuk şenliğinde şişme oyuncaklar önünde uzun kuyruklar oluştu.

BAŞKAN ÇERÇİOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİLER

Anne babalar, çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında, çocukların Büyükşehir etkinlikleri ile çifte bayram yaşadığını söyleyerek çocuk şenliği nedeniyle Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti. (HABER MERKEZİ)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi