Efeler Gazetesi

Başkan Tuncel, Çerçioğlu’yla bir araya geldi

Başkan Tuncel, Çerçioğlu’yla bir araya geldi
27 Ocak 2021 - 22:40

Söke’nin 2021 yılı için müjdeli sözleri Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’den geldi; “2021 Söke’nin yatırım yılı olacak”

 

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’yla bir araya gelen Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, “Özlem Hanım’la fikir birliği içindeyiz” açıklamasında bulundu.

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, ilçede yaşama geçirilmesi planlanan projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunmak için, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etti.

Sosyal medya hesabından ziyarete ilişkin paylaşımda bulunan Tuncel, “Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu ile bir araya geldik. 2021 yılında Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte hayata geçireceğimiz projeleri görüştük. Teknik konuların tamamlanmasının ardından müjdeli haberleri kamuoyu ile paylaşacağımızı düşündüğümüz projelerde, Özlem Hanım ile fikir birliği içerisindeyiz. Aydın Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte 2021 yılının Söke’de hizmet ve yatırım yılı olması için hem fikiriz” ifadelerini kullandı. SEMİH BAŞKAR

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi