Efeler Gazetesi

Başkan Özcan: Sosyal belediyecilikten hiçbir zaman taviz vermedik

Başkan Özcan: Sosyal belediyecilikten hiçbir zaman taviz vermedik
20 Nisan 2023 - 13:21

Aydın Otizm Derneği Nazilli İlçe Temsilcileri Sema Özel ve Muzaffer Uyan ile dernek üyeleri Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Dezavantajları grupların yaşamlarının kolaylaştırılması, sosyal yaşamda daha fazla yer almalarının sağlanması ve istihdam edilmesi konusunda çalışmalar yapan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Aydın Otizm Derneği Nazilli İlçe Temsilciliği’ni makamında ağırladı.

SORUNLAR BİR BİR ÇÖZÜME KAVUŞACAK

Acil çözüm bekleyen sorunların çözümü için Başkan Özcan’a taleplerini ileten İlçe Temsilcisi Özel; “Aydın Otizm Derneği Nazilli İlçe Temsilcileri olarak başkanımızı ziyaret ettik. Hem kendimizi tanıtmak, Nazilli otizm ailesi hakkında bilgi vermek hem de acil çözüm bekleyen sorunlarımızın çözümünde destek sağlaması anlamında ziyaret talebinde bulunmuştuk. Sorunlarımızın çözümü noktasında bize destek vereceklerinin sözünü verdiler. Bu ailelerimiz ve çocuklarımız için çok mutluluk verici. Önümüzdeki günlerde güzel çalışmalar olacağına dair inancımız bugün daha da pekişti. Bizler Nazilli otizm ailesine destek verecek tüm sivil toplum kuruluşlarını, kamu idarelerini ziyaret ederek kendimizi tanıttık ve destek talebinde bulunduk. Nazilli Kent Konseyi Başkanı Gürkan Yenipazarlı da bize destek vereceğini söyledi. Bundan sonraki tüm sosyal projelerimizde bizlere destek vereceklerine canı gönülden inanıyoruz” dedi. (HABER MERKEZİ)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi