Efeler Gazetesi

BAŞKAN ÖMER GÜNEL MİNİKLERİN MEZUNİYET TÖRENİNE ORTAK OLDU

BAŞKAN ÖMER GÜNEL MİNİKLERİN MEZUNİYET TÖRENİNE ORTAK OLDU
12 Mayıs 2023 - 18:42

Başkan Ömer Günel, Kuşadası Belediyesi tarafından İkiçeşmelik Mahallesi’nde kente kazandırılan ‘Anne-Baba Çocuk Merkezi’nde, okul öncesi eğitim programına katılan 3-6 yaş arası miniklerin mezuniyet töreni heyecanına ortak oldu. Törende konuşan Başkan Ömer Günel, “Bu merkez sayesinde hem annelerimizin hem de çocuklarımızın yanında olduğumuz için çok mutluyuz. Kentimizde çocuklarımız için yeni eğitim yuvaları açmaya devam edeceğiz” dedi.

Cafer Kotan Yaşam Parkı’ndaki Güler Aydın Süzgeç Sosyal Tesisi’nde bulunan Anne-Baba Çocuk Merkezi’nde sertifika heyecanı yaşandı. Bu kapsamda merkezde uzman eğitmenler tarafından 3-6 yaş arasındaki çocuklara yönelik verilen okul öncesi eğitim programının 4’üncü dönemine katılan 25 çocuk için sembolik bir mezuniyet töreni düzenlendi. Törene, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel de Belediye Başkan Yardımcısı Seyfi Seyhan Suvari ile birlikte katılarak miniklere katılım sertifikalarını verdi. Törende, minikler ise annelerine renkli kağıttan yaptıkları çiçekleri hediye ederek anneler günlerini kutladı. Törenden sonra annelere çay ve pasta, çocuklara ise meyve suyu ikramında bulunuldu.

Törende konuşan Başkan Ömer Günel, “Kuşadası’nda daha çok çocuğumuza eğitim verebileceğimiz tesislere ihtiyacımız var. Bu amaçla Türkmen Mahallesi’nde çok daha büyük bir merkez inşa edeceğiz. 2024 yılının yaz sezonuna kadar yapımını tamamlayacağız. Amacımız anneyi hamilelik döneminden itibaren çocuğu okul çağına gelene kadar hiç yalnız bırakmamak. Burada emek veren personelimize ve bizlere güvenerek çocuklarınızı emanet ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum. Ayrıca tüm annelerimizin de anneler gününü kutluyorum” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi