BAŞKAN ÖMER GÜNEL ERDOĞAN ÖVEN ENGELLİLER KÖYÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN ÖMER GÜNEL ERDOĞAN ÖVEN ENGELLİLER KÖYÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Kuşadası Erdoğan Öven Engelliler Köyü’nde eğitim gören öğrencileri ziyaret etti. Öğrencilerle yakından ilgilenen Başkan Ömer Günel, “Burada çocuklarımızın gelişimini izlemek bizlere mutluluk veriyor. Her zaman sizlerin yanındayız” dedi.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, İkiçeşmelik Mahallesi’nde bulunan Erdoğan Öven Engelliler Köyü’nde eğitim gören öğrencilerle bir araya geldi. Başkan Ömer Günel’in ziyaretinde belediye Meclis üyeleri de katıldı. Öğrencilerin eğitim gördüğü sınıfı da ziyaret eden Başkan Ömer Günel, daha sonra Kuşadası Engellileri Koruma Derneği Başkanı Canan Güler’den tesisin son durumuyla ilgili detaylı bilgi aldı.
“BAŞKANIMIZ ÇOCUKLARIMIZA MORAL KAYNAĞI OLDU”
Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’in ziyaretinden dolayı çok mutlu olduklarını belirten Kuşadası Engellileri Koruma Derneği Başkanı Canan Güler, “Başkanımız hem bize hem de engelli öğrencilerimize moral kaynağı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başkanımız, bizlerin yanında olduğunu her zaman gösteriyor” dedi.
“ENGELSİZ KENT KUŞADASI”
Erdoğan Öven Engelliler Köyü’nün, Türkiye’de eşi benzeri olmayan bir oluşum olduğunu ifade eden Başkan Ömer Günel ise, “Kuşadası Belediyesi olarak tesise destek olmak için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz. Burada çocuklarımızın gelişimini izlemek bizlere mutluluk veriyor. Her zaman sizlerin yanınızdayız. Kuşadası’nı engelsiz bir kent yapmak ve engelli vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak için bir sonraki görev dönemimiz de de çalışmalarımız sürecek” diye konuştu.
Nöbetçi Eczaneler!

YORUM ALANI

Yorum Yok