Efeler Gazetesi

BAŞKAN FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL’DEN ANKARA’YA KAPSAMLI ZİYARET

BAŞKAN FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL’DEN ANKARA’YA KAPSAMLI ZİYARET
05 Şubat 2021 - 19:45

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, bir dizi görüşmede bulunmak üzere Ankara’ya kapsamlı bir ziyarette bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere siyasetin ve bürokrasinin zirvesindeki isimlerle yapılan görüşmelerin odağında Efes Selçuk’un geleceği ve yatırımlar vardı.

“İKTİDARA ADIM ADIM…”

Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Parti genel merkezinde gerçekleştirdikleri görüşmeyi, “Sayın Genel Başkanımızla ülkemize, İzmir’e ve Efes Selçuk’a dair keyifli bir sohbet… Gençleri ve çocukları önemseyen, kadın haklarına sahip çıkan, çiftçisinden esnafına kadar herkesi düşünen bir Genel Başkanımız olduğu için çok şanslıyız. İktidara adım adım.” sözleri ile paylaştı.

Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Çiftçi Buluşması programına da katılarak çiftçilerin gündemini ve Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun tarım politikaları sunumunu da yakından takip etti.

“EFES SELÇUK İÇİN DOĞRU PROJELERLE, BİRLİKTE…”

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’a ziyaretini değerlendiren Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel, “Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy’a nazik ev sahipliği ve destekleri için teşekkür ediyorum. Efes Selçuk için doğru projelerde birlikte hareket etmekten onur duyacağımızı ifade etmek isterim.” dedi.

AKŞENER VE CERİTOĞLU SENGEL YAN YANA

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i makamında ziyaret eden Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel, “İyi Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’e nazik ev sahipliği ve yerelden genele öğretici sohbetleri için teşekkür ederim.” dedi. İkilinin buluşması sosyal medyada büyük ilgi ve beğeniyle karşılandı.

“MÜTHİŞ BİR DENEYİM PAYLAŞIMI…”

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, bir diğer ziyaretinde ise Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile görüştü. Tarım ve sosyal belediyecilik alanında öne çıkan iki ismin buluşmasına dair Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel, “Mansur Başkan, attığı her adımla adından söz ettiren, belediyeciliği Ankara’ya hatırlatan Başkan. Kooperatifçilik ve sosyal belediyecilik üzerine çok öğretici bir sohbet, halka dokunuşun örnekleriyle müthiş bir deneyim paylaşımı oldu.” yorumunda bulundu.

KADIN POLİTİKALARINDAN KADIN ÜRETİCİLERE VERİMLİ GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİ

Ankara ziyaretleri kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka ile görüşen Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel, kadın politikaları, kooperatifler ve kadın üreticiler alanlarında verimli bir görüş alışverişinde bulundu.

“PANDEMİ BİTER BİTMEZ EFES SELÇUK’U KOL KOLA GEZECEĞİZ”

Ankara ziyaretlerinin yanı sıra duayen siyasetçi Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i de ziyaret eden Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel, “Sayın Yılmaz Büyükerşen, şehircilik, belediyecilik, turizm, üreticiye destek ve daha pek çok konuda duayen. Her cümlesini, tavsiyesini not aldım. Pandemi biter bitmez Efes Selçuk’u kol kola gezeceğiz. Yılmaz Başkanıma ve şahane ekibine teşekkürlerimizi sunuyorum. Güzel şehir Eskişehir.” değerlendirmesinde bulundu. HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi