Efeler Gazetesi

BAŞKAN ATLI: “MARS COLONY PROJESİ İÇİN İLK KAZMA MAYIS’TA VURULACAK”

BAŞKAN ATLI: “MARS COLONY PROJESİ İÇİN İLK KAZMA MAYIS’TA VURULACAK”
31 Ocak 2023 - 19:25

Kuşadası Belediye Başkan Vekili ve İYİ Parti Kuşadası İlçe Başkanı Hayati Atlı, Mars Colony projesini “hayal” olarak nitelendiren AK Parti Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa Gökçe’ye sert tepki gösterdi. Belediye Başkan Vekili Hayati Atlı yaptığı açıklamada “Mars Colony Projesi gerçek ve ilk kazma Mayıs’ta vurulacak. Üstelik Ağustos’ta da hizmete giriyor. Siz hiç korkmayın! Biz sizin hayallerinizi bile hayata geçireceğiz” dedi.

Kuşadası Belediye Başkan Vekili ve İYİ Parti Kuşadası İlçe Başkanı Hayati Atlı, Kuşadası Belediyesi tarafından yaşama geçirilecek olan Mars Colony projesine ilişkin AK Parti Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa Gökçe’nin sözleri ile ilgili olarak bir açıklama yaptı. Atlı’nın açıklaması şöyle:

“Kuşadası için bugüne kadar ne yaptınız?

Sayın Gökçe akıl tutulması yaşıyor

Gerçekler ortada, Gökçe nerede?

AKP Kuşadası İlçe Başkanlığı yine siyasi nezaketten uzaklaştığı gibi gerçeklerden de uzaklaşarak kurduğu hayal dünyasında yaşamaya devam ediyor.

Doğrusunu söylemek gerekirse sosyal medyadan yapılan açıklamaya ve seçim yaklaştıkça hırçınlaşan tavırların Kuşadası’na verdiği zararı görmemelerine şaşırmadık.

Etik değerlerden ve nezaketten uzaklaşan Sayın Gökçe ve boş konuşan ekibi Kuşadası Belediye Başkanımız Ömer Günel’in vizyon projesini hazmedemiyor.

Sayın Gökçe’nin bilmesi gerekir ki siyasetin hafızası sandığı kadar kötü değil. Kuşadası’nın dünya markası olması için taş üstüne taş koyan herkes hafızalarda kayıtlı kalır. Ama kendisi şu an milletvekilliği sevdalısı olduğu için akıl tutulması yaşıyor ve gerçekleri göremiyor.

Sayın Gökçe’nin hayal dünyasında yaşayan nifak lobisi Başkanımız Ömer Günel’in icraatlarını neresinden tutarsanız tutun elinizde kalır demiş. Acaba siz Kuşadası için ne yaptınız, kanayan hangi yarasına merhem oldunuz? Hayata geçirdiğiniz bir projeniz mi var da konuşuyorsunuz?

Son olarak Sayın Gökçe ve nifak lobisine şunu söyleyeyim: Sizin milletvekilliğiniz hayalde kalabilir ama Mars Colony Projesi gerçek ve ilk kazma Mayıs’ta vurulacak. Üstelik Ağustos’ta da hizmete giriyor. Siz hiç korkmayın! Biz sizin hayallerinizi bile hayata geçireceğiz.” HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi