BAŞKAN ATAY KULOĞULLAR MAHALLE SAKİNLERİYLE BULUŞTU

BAŞKAN ATAY KULOĞULLAR MAHALLE SAKİNLERİYLE BULUŞTU

Efeler Belediye Başkanı ve İYİ Parti Efeler Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Atay, her akşam farklı bir mahallede Efeler halkıyla buluşup kucaklaşmaya, vatandaşların beklentilerini dinlemeye devam ediyor.

Başkan Atay Ramazan ayının ilk akşamında Kuloğullar Mahallesi’ni ziyaret etti. Teravih sonrası mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Atay, mahallede ayrıca tatlı hayrı da gerçekleştirdi. Kuloğullar Mahalle halkının yoğun ilgi gösterdiği buluşmada Başkan Mehmet Fatih Atay, vatandaşların mübarek Ramazan ayını tebrik ederek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Başkan Atay, ziyaret ettiği her mahallede olduğu gibi Kuloğullar Mahallesi’nde de; belediye başkanlığı döneminde hayata geçirdiği hizmetleri, Efeler’de, Aydın’da ve Türkiye’de ilk olan projelerini anlatıp, gelecek dönem projeleriyle ilgili de bilgiler verdi. Mahalle sakinleri Başkan Mehmet Fatih Atay’ın hizmetlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, desteklerini açıkladı, Atay’ın projelerini ise takdirle karşılayıp dakikalarca alkışladı.

Nöbetçi Eczaneler!

YORUM ALANI

Yorum Yok