Efeler Gazetesi

AYSO meclisi iftar yemeğinde buluştu

AYSO meclisi iftar yemeğinde buluştu
02 Nisan 2023 - 1:57

Aydın Sanayi Odası Meclisi yapılan Mart ayı toplantısından sonra iftar yemeğinde bir araya gelerek birlik ve beraberlik örneği sergiledi.

Aydın Sanayi Odası (AYSO) meclis üyeleri gerçekleştirdikleri aylı olağan toplantının ardından iftar yemeğinde bir araya geldi. Birlikte oruç açan sanayiciler dayanışma vurgusu yaptı.

İftar yemeği öncesinde bir konuşma yapan AYSO Meclis Başkanı Hakkı Gözlüklü, birlik ve beraberliğin önemine değinerek, ramazan ayının herkese hayırlar getirmesi temennisinde bulundu. Konuk konuşmacı olarak Yüksek Maden Mühendisi ve Yazar Ertuğrul Doğuç ile birlikte ramazan sohbeti gerçekleştirildi. Sohbet sonrası Meclis Başkanı Hakkı Gözlüklü ve Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Maraş, Yüksek Maden Mühendisi ve Yazar Ertuğrul Doğuç’a teşekkürlerini sunarak, hediye takdiminde bulundu.

SERTİFİKALARI VERİLDİ

Ayrıca Aydın Sanayi Odası bünyesine katılan yeni üye kuruluşlar olan Akkınlar Zeytinyağı Tarım Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. adına Süleyman Akkın, İzmir Cam San. ve Tic. Ltd. Şti. adına Osman Özgül, Koyuncu Alüminyum Pvc Ltd. Şti. adına Ahmet Koyuncu, Mono Pet ve Deri Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. adına Mert Saat, Sevde Özsoy Naz İş Tekstil adına Sevde Özsoy’a üye sertifikaları, Meclis Başkanı Hakkı Gözlüklü ve Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Maraş tarafından takdim edildi.

(HABER MERKEZİ)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi