Efeler Gazetesi

Aydın Ticaret Borsası’ndan Aydın Ticaret Odası’na ziyaret

Aydın Ticaret Borsası’ndan Aydın Ticaret Odası’na ziyaret
12 Kasım 2022 - 23:57
Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Meclis Başkanı A.Bahri Erdel ve beraberindeki heyet, Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ülken ve yönetimini ziyaret etti.Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Ekim ayında gerçekleşen seçimlerde güven tazeleyerek 2022-2026 dönemi için Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Hakan Ülken ve yönetimini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
Kurumlar arası işbirliğinin önemi ve bölgesel ekonomik gelişmelerin görüşüldüğü ziyarette Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Aydın’ın gelişmesi ve istikrarı için el birliği ile çalışmaları sürdüreceklerini kaydetti.
Ziyarette Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Meclis Başkanı A.Bahri Erdel’e Meclis Başkan Yrd. Ali Çevik, Rıza Uyar, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Cengiz Ülgen, Yönetim Kurulu Üyeleri Yakup Er, Kazım Günaydın ve Cihan Can, Meclis Üyeleri Ahmet Şenel, Abdülkadir Yıldız ve Adem Türkmen ile Genel Sekreter Neslihan Duymaz eşlik etti. HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi