Efeler Gazetesi

Aydın Ticaret Borsası’nda yönetim belirlendi

Aydın Ticaret Borsası’nda yönetim belirlendi
07 Ekim 2022 - 23:54

Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanlığına A. Bahri Erdel, Yönetim Kurulu Başkanlığına Fevzi Çondur, yeniden seçildi. Yeni döneme ilişkin mesajlar veren Çondur, Aydın ekonomisi ve üyelerin menfaatleri için uyum ve istişare içinde çalışacaklarını vurguladı.

Aydın Ticaret Borsası Meclis Üyeleri, İlçe Seçim Kurulu gözetiminde yapılan seçimde Aydın Ticaret Borsası’nı 2022-2026 yıllarında temsil edecek olan yönetim kadrosunu oluşturdu. 14 meclis üyesinin katılımıyla gerçekleşen seçimde Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu, Disiplin Kurulu Üyeleri, Genel Kurul Delegeleri, Meclis Başkanı ve Başkan Vekilli belirlendi.
14 meclis üyesinin oy kullandığı ve tek liste halinde gidilen seçim sonucunda Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanlığı’na A.Bahri Erdel, Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Fevzi Çondur seçildi.
“BİRÇOK PROJEYİ HAYATA GEÇİRDİK”
Seçimlerin sonrasında güven tazeleyerek Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığı’na tekrar seçilen Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, seçimlerin tamamlanmasının ardından açıklamalarda bulundu. Büyük bir sorumluluk üstlendiklerini, bu sorumluluğun yükümlülüklerini en güzel şekilde yerine getirebilmek için uyum ve istişare içerisinde çalışacaklarını belirten Çondur, “Geçtiğimiz dönem içerisinde kentimiz ve bölgemiz ekonomisi adına birçok önemli projeyi hayata kazandırdık. Yeni hizmet döneminde üyelerimizden ve ilimizden aldığımız güç ile ilimiz ekonomisini ve üyelerimizin menfaatlerini ilgilendiren projelere hep beraber imza atacağız. Bu doğrultuda borsamıza ve ilimize kazanımları dolayısıyla üyelerimiz başta olmak üzere Aydınlı hemşehrilerimizin ve paydaş kurumlarımızın, Borsamız ile istişarede bulunarak öneri ve taleplerini iletmelerinden memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz. Seçimlerimizin ilimize hayırlı olmasını temenni eder, seçim sürecine katkılarından dolayı meclis üyelerimize ve disiplin kurulu üyelerimize teşekkür ederim.” dedi.
İSİMLER BELİRLENDİ
Aydın Ticaret Borsası’nın 4 yıllık Yeni Hizmet Döneminin Görev Dağılımları ise şu şekilde oluştu: A. Bahri Erdel (Meclis Başkanı), Rıza Uyar ve Ali Çevik (Meclis Başkan Yardımcısı), Fevzi Çondur (Yönetim Kurulu Başkanı), Cengiz Ülgen (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı), Yönetim kurulu üyeleri: Yakup Er, Kazım Günaydın, Cihan Can, Meclis üyeleri: Ahmet Şenel, Mustafa Akdam, Mehmet Ali Avcu, Adem Türkmen, Mehmet Akkan.
Disiplin Kurulu ise Serdar Çapakçıoğlu, Mehmet Bakkal, Osman Adalıoğlu, Halil İbrahim Şenyurt, Erkan Temel ve Şenol Karabudak’tan oluştu.
ATB’yi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde temsil edecek delegeler ise A. Bahri Erdel, Cengiz Ülgen ve Rıza Uyar oldu. HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi
Nethas Bilişim