Efeler Gazetesi

Alıcık’tan net mesajlar

Alıcık’tan net mesajlar
31 Mart 2024 - 19:56

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık ailesiyle birlikte Turan İlkokulu’nda oyunu kullandı. Alıcık ailesinden 5 kişinin Cumhur İttifakı adayı Esat Ergüler’e oy verdiğini belirterek “Nazilli 5 yıl sıkıntı yaşadı. İnşallah kazanan biz olacağız” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık 31 Mart yerel seçimleri için oy kullanma işlemini Turan İlkokulu’nda gerçekleştirdi.

Okula eşi Rumeysa Alıcık, çocukları ve annesiyle birlikte gelen Alıcık, okulun bahçesinde basın mensuplarına önemli açıklamalarda bulundu.

Ailesinden seçmen olan 5 kişinin de Cumhur İttifakı’nın adayı Esat Ergüler’e oy verdiğini belirten Alıcık “Esat abi tecrübeli bir insan. Nazilli’nin buna ihtiyacı var. Hakikaten ihtiyacı var. Baktığımızda Nazilli 5 yıl sıkıntı yaşadı. Bizim doğduğumuz yaşadığımız büyüdüğümüz ve öleceğimiz şehir Nazilli. Biz Nazilli’yi karşılıksız sevdik diyen bir grubuz. Nazilli’mizin güzel hizmet alma noktasında baktığımızda muhakkak ve muhakkak iktidarla tanışması lazım diyoruz. En doğru adres de Cummhur İttifakı. İnşallah vatandaş da bu konuda tercih gösterir. Kazanan biz oluruz diye düşünüyorum. Çünkü Nazilli’nin bu saatten sonra hayal görme gibi bir şansı yok, inşallah güzel olacak her şey”şeklinde konuştu. YENİ KIROBA

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi