Efeler Gazetesi

Alıcık; “Bu bayram depremzede kardeşlerimize olsun”

Alıcık; “Bu bayram depremzede kardeşlerimize olsun”
20 Nisan 2023 - 13:24

Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımlayan MHP Aydın İl Başkanı Alıcık, Bayramın 1.günü 12.00-14.00 arası Aydın İl Başkanlığı’nda yapılacak bayramlaşmaya tüm Aydınlıları davet etti. Birlik ve beraberlik vurgusunda bulunduğu mesajında 6 Şubat’ta yaşanan depremde hayatını kaybedenlere de rahmet dileyen Başkan Alıcık, “Depremde hayatını kaybeden kardeşlerimize rahmet diliyorum. Bu bayram sevgimiz, dualarımız depremzede kardeşlerimize olsun” ifadelerini kullandı.

“BAYRAM YENİ BİR BAŞLANGIÇ OLSUN”

Başkan Alıcık kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi; “Bizleri bir kez daha Ramazan Bayramı ile buluşturan Cenab-ı Allah’a şükrediyorum. Necip Türk Milletimizin kurtuluşa ve kuruluşa iradesi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüzün  liderliğinde kurulan TBMM 103.yaşı Ramazan Bayramı iklimi ile birlikte kutlu olsun. Bayram yeni bir başlangıç olsun. Birbirimize dayanarak, birbirimizden feyiz alarak, bu suretle hoşgörü ve sevgi çemberimizi daha da genişletelim. Sılah-i rahimle birlikte mesafeler silelim. Buluşmalar, görüşmeler ve sıcacık gülümsemeler inşallah Aydın Kentimizin dört bir yanını gökkuşağı renkleri gibi kaplasın. Kadrimizin, kavlimizin, kaderimizin kesiştiği Doğu Türkistan’ da, İslam İnancımızın kutsallarından Kudüs’de ve dünyanın her yerinde yaşanan acılar bir an önce son bulsun”

BARIŞ VE KARDEŞLİK VURGUSU YAPTI

Evvelemirde kahraman şehitlerimizi rahmetle, hürmetle anıyor; şehit analarımızın, şehit babalarımızın ve şehit yakınlarımızın bayramını gönülden kutluyorum. Gazilerimize en iyi dileklerimi sunuyor, halen tedavi altında bulunanlara şifa temennilerimle hayırlı bayramlar diliyorum. Şanlı Türk Ordumuzun, Kahraman Türk Polisimizin, kahraman sağlık çalışanlarımızın bayramını tebrik ediyorum.  Gönüllerindeki vatan sevgisine, kalplerindeki millet aşkına,  gözlerindeki mücadele azmine şahit olduğum dava arkadaşlarımın bayramını kutluyor bu vesileyle şükranlarımı sunuyorum. Çok değerli hemşerilerimin, büyüklerimizin, çocuklarımızın, gençlerimizin bayramını kutluyorum. Depremde hayatını kaybeden kardeşlerimize rahmet diliyorum. Bu bayram sevgimiz, dualarımız depremzede kardeşlerimize olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun. Niyaz ederim ki, bu bayramda uzatılan hiçbir el geri çevrilmesin, barış ve kardeşliğimiz ebediyete kadar var olsun. Bayramın 1.günü 12.00-14.00 arası Aydın İl Başkanlığımızda yapılacak bayramlaşmaya tüm hemşerilerimizi davet ediyorum”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi