Efeler Gazetesi

AKSU AYDIN’IN ÖNEMİNİ TÜM TÜRKİYE’YE ŞİMDİDEN DUYURDU

AKSU AYDIN’IN ÖNEMİNİ TÜM TÜRKİYE’YE ŞİMDİDEN DUYURDU
12 Mayıs 2023 - 9:35

  

 Aydın Bağımsız Milletvekili Adayı, Efsane Belediye başkanı olarak anılan, ODTÜ Öğretim Görevlisi, Yüksek Mühendis ve Kent Bilimci Hüseyin AKSU, siyaset dünyasına gönderdiği uyarılarla halkın TEMİZ SİYASET siyaset arzusunu temsil ediyor. Son olarak, “KİRLİ SİYASETE, TERTEMİZ PROJELER SUNACAĞIZ. KAVGADAN BESLENEN SİYASETE BARIŞI VE AKLI GÖTÜRECEĞİZ.” Sloganı ile Halkın sesini dile getiriyor.

Ancak, Bu tertemiz Projeler Nedir ? sorusuna, Ulusal Bir kanalda açıklık getiren Aksu; 15 dakikaya sığdırdığı Aydının Kalkınma Modeli ile Ulusal düzeyde kalkınmanın stratejisini ortaya koydu. Tüm Ülkede, siyasi ve akademik çevrelerde “ İşte çözüm Böyle olur!” dedirten açıklamalarında Aksu, Aydın’ın doğal kaynaklarının; Organize seracılıkta, Güneş santralları ile Tarımın entegre edildiği Tarım parkları modeli ile, Termal Sağlık Turizmi Bölgeleri Projesi ile, Enerji ve Kentsel Isıtma Projeleri ile Aydın ilinin yılda 28 milyar dolar, yani kişi başına 25.000 dolar gelir elde edebileceğini açıkladı. Konusuna hakimiyeti ile dikkat çeken Aksu’yu izleyenler, bu adam belliki bu konularda çok araştırma yapmış ve çok çalışmış, tüm proje ve fizibiliteleri hazırlamış diyerek, açıklanan projelerin toplumun en alt gelir düzeyinde olan Tarım kesininden başlayacak yürütüleceğini ve bunun    Türkiye’nin ana kalkınma stratejisi olması gerektiği yönündeki açıklamanın çok doğru olduğunu ifade ediyorlar.

Bu konuda görüşlerini aldığımız Aydın Halkı, Aksu Aydın’ı Aydın yapan adamdır. Yapar. Ülkenin en zor yıllarında Aydın kentine ne işleri başardı. Şimdi bizler onu Milletvekili olarak neler yapacağında hiç kuşku duymadan Meclise göndereceğiz diyor.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi