Efeler Gazetesi

TSD Genel Başkanı Boyraz’dan Başkan Özcan’a ziyaret

TSD Genel Başkanı Boyraz’dan Başkan Özcan’a ziyaret
03 Şubat 2021 - 23:26

Türkiye Sakatlar Derneği(TSD) Genel Başkanı Şükrü Boyraz, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Türkiye Sakatlar Derneği Genel Başkanı Şükrü Boyraz, Yönetici Asistanı- Okçuluk Dünya ve Avrupa Şampiyonu Burcu Dağ, Aydın Şube Başkanı Zeliha Gündoğdu ve dernek üyesi Emine Karakış Çağlayan, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Türkiye genelinde yaklaşık 10 milyon engellinin yaşadığına dikkat çeken Boyraz, Nazilli’de engellilere yönelik yapılan faaliyetleri yakından takip ettiklerini ifade ederek çalışmalarından dolayı Başkan Özcan’ı kutladı.

Engellilerin; erişilebilirlik, eğitim, sağlık, sosyal ve çalışma yaşamında daha fazla desteklenmesi gerektiğini vurgulayan Boyraz, yapılacak düzenlemelerde bu maddelerin göz önünde bulundurulması gerektiğini ifade etti.

Ziyaretlerinden dolayı Boyraz ve üyelerine teşekkür eden Başkan Özcan; “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana ilçemizde faaliyet gösteren engelli derneklerimiz ve topluluklarımızla koordineli bir şekilde faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Kentimizde hayata geçirdiğimiz tüm projelerimizde engelli erişimine özen gösteriyoruz. Bu anlamda sizlerle istişare halinde olmak gücümüze güç katacaktır” diye konuştu. HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi