Efeler Gazetesi

SEFERİHİSAR’A İKİ YENİ AMBULANS

SEFERİHİSAR’A İKİ YENİ AMBULANS
01 Mart 2021 - 21:31

 

Seferihisar’ın ambulans talebine cevap geldi, Seferihisar 112 istasyonuna iki yeni ambulans gönderildi.

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, Seferihisar ilçe teşkilatı çalışmalarıyla ilçenin ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyor. İlçe bazında yapılan çalışmalar sonucunda ambulans ihtiyacı olduğunu tespit eden, AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, İzmir İl Sağlık Müdürlüğü ile görüşerek, vatandaşların taleplerini iletti ve Seferihisar’a 2 yeni 112 ambulans kazandırıldı.

Seferihisarlıların ambulans taleplerini, İl Sağlık Müdürlüğü’ne iletilmesinin hemen ardından ambulansların ilçeye hızlıca ulaştığını dile getiren ve tüm Seferihisar halkı adına yetkililere teşekkürlerini ileten Başkan  Aydın, “Vatandaşlarımızın ambulans talebini ilettiğimiz anda olumlu karşılık aldık, yeni ambulanslarımız halkımızın hizmetine sunulmak üzere Seferihisar 112 Acil sağlık hizmetleri istasyonuna gönderildi. İl Sağlık Müdürümüz Dr. Mehmet Burak Öztop ve Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Erkan Güvenç başta olmak üzere emeği geçen herkese vatandaşlarımız adına çok teşekkür ederim. 112 ambulanslarımız ilçemize hayırlı olsun” dedi.

HALK GÜNLERİ DEVAM EDİYOR

Seferihisar AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından Seferihisarlıların kent ile ilgili sorun ve taleplerini iletmesi için düzenlenen “Halk Günleri” devam ediyor. AK Parti Seferihisar ilçe binasında her hafta vatandaşlar ile buluşan İlçe Başkanı Aydın, ekonomiden siyasete, tarımdan turizme her konuda vatandaşın sorun ve taleplerini dinleyerek, çözüm yolları üzerinde fikir alışverişinde bulunuyor.

“SEFERİHİSAR BİZİM HER ŞEYİMİZ”

“Seferihisar bizim her şeyimiz” sloganıyla çıktığı yolda önceliğin Seferihisar halkının istekleri olduğunu belirten Başkan Aydın, “Seferihisar’ı geliştirmek ve güzelleştirmek için öncelikle Seferihisar halkını dinleyerek ve onların talepleri doğrultusunda adımlar atıyoruz. Bundan sonra da elimizden gelen her türlü hizmeti verecek, isteklerin gerçekleşmesi için gerekli yerlere talepte bulunacağız. Seferihisarlı vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirmek bizler için bir görevden ziyade zevktir. Seferihisar’da yaşayan tüm vatandaşlarımıza kapımız her zaman açıktır” dedi. HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi