Savaş, Bağarası’na hizmet yağdıracak

Savaş, Bağarası’na hizmet yağdıracak

Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, Söke’nin Bağarası mahallesinde gerçekleştirdiği mitingde, “İvedilikle Bağarası’na doğalgaz ve Meslek Yüksekokulu getireceğiz. TOKİ konutları yapacağız” dedi.

 

Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş ve Söke Belediye Başkan Adayı Tekin Yavuz, Bağarası mahallesinde miting gerçekleştirdi. Savaş ve Yavuz, meşalelerle karşılandı. Hürriyet Parkında gerçekleştirilen mitinge MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık ve mahalle sakinleri katıldı.

Aydın’ın kayıp yıllarını telafi etmek ve kenti gerçek belediyecilikle buluşturmak istediğini belirten Savaş, 31 Mart’ın bunun için büyük bir fırsat olduğunu söyledi. Kentteki trafik, altyapı, otopark, kanalizasyon sorunlarına dikkat çeken Savaş, Bağarası’nda hemşerilerinden destek istedi. Savaş, sahada güzel bir havanın olduğunu belirterek vatandaşların ‘yeter artık mevcut başkanı değiştirelim’ dediğini kaydetti.

SAVAŞ, BAĞARASI SAKİNLERİNE MÜJDELER VERDİ

Bağarası Mahallesi sakinlerine müjde veren Savaş, “Buranın kanalizasyon sorununu çözeceğiz. Bağarası’na en kısa sürede doğalgazı getireceğiz. Turizm yolunu buraya getireceğiz. TOKİ konutları yapacağız. Buranın kanayan yarası olan Söke-Bağarası yolunu genişleteceğiz. Ayrıca iki yıllık Meslek Yüksekokulu da buraya getireceğiz. İnanıyorum sizler Mustafa ve Tekin kardeşinize sahip çıkacaksınız. Biz de üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazır olduğumuzu ve sizlerin emrinizde olduğunuzu bilmenizi istiyorum” dedi.

‘ARTIK BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANINI EVİNE GÖNDERME ZAMANI GELDİ’

31 Mart’ta Aydın’da masal döneminin sona ereceğini belirten Savaş, “Masalcı bacıyı 31 Mart akşamı evine göndereceğiz. Şimdi sürekli ağzında Mustafa Savaş var. Kardeşim sen niye Mustafa Savaş ile uğraşıyorsun. Yaptığın bir eser varsa onu anlat. Mustafa Savaş, 1 Nisan’dan itibaren 17 ilçeyle ve Aydınla ilgili ne yapacağını planladı. Bize 24 saat bile yetmeyecek. Biz kazanıyoruz. Biz şimdiden ne yapacağımızı planladık. Biz Aydın’ımızı hak ettiği hizmetle, gerçek belediyecilikle buluşturmak istiyoruz. Bu şehri ortak akıl ile yöneteceğiz.” diye konuştu.

Söke Belediye Başkan Adayı Tekin Yavuz, vatandaşlardan destek istedi.

 

Nöbetçi Eczaneler!

YORUM ALANI

Yorum Yok