Efeler Gazetesi

SARI: “ABDESTİMİZDEN ŞÜPHEMİZ YOK”

SARI: “ABDESTİMİZDEN ŞÜPHEMİZ YOK”
25 Temmuz 2020 - 0:32

İYİ Parti Aydın Eski İl Başkanı Cemal Sarı, kendisini sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımları sert bir dille eleştirdi. Sarı, “Kırk it havlamayan kurt, bozkurt değildir” dedi.

Aydın’da İYİ Parti İl Başkanlığı’nı 19 aydır sürdüren ve yapılan son kongrede seçimi kaybeden eski il başkanı Cemal Sarı, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Sarı açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “10 Aralık 2018 tarihinde almış olduğum Aydın İl Başkanlığı görevimiz 12 Temmuz 2020 tarihinde yaptığımız İl kongresinde son buldu. Çok şükür, bu süre içinde başta Genel Başkanımız Meral Akşener olmak üzere, bize güven duyanların yüzlerini kara çıkarmadık. Aydın’da partimize tarihi başarılar sağladık. Bilen bilir, bilmeyende kendi bilir. Şimdi görevi devrederken, geçmiş dönemde görevimizi yerine getirmenin huzurunu yaşıyorum. Ancak başarılarımızı anlama kapasitesi olmayanlar veya hazmedemeyenler, özellikle sosyal medyada, şahsımla ilgili kendi seviyesizliklerini yansıtan bir takım paylaşımlar yapmaktadırlar.”

“ABDESTİMİZDEN ŞÜPHEMİZ YOK”

“Aydın dışından Aydın’a kadar, bu kadar yanlış insanın bize karşı kemkirmeleri de durduğumuz yerin doğru olduğunu göstermektedir. Çünkü, abdestimizden şüphemiz yok. Bıyığımızda keramet arayıp, Türk Milliyetçiliğimize söz edenler Cemal Sarı’nın dava adamlığını sorgulamaya ne kapasiteniz yeter ne de çapınız. Türk Milliyetçiliği ve ömrümü vakfettiğim dava adamlığımın zekatı bile topunuza fazla gelir. Gam yok diyoruz. Çünkü biz biliyoruz ki, ardından kırk it havlamayan kurt, bozkurt değildir.” HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi