Efeler Gazetesi

Nazilli’de peyzaj düzenlemeleri başladı

Nazilli’de peyzaj düzenlemeleri başladı
05 Şubat 2021 - 15:05

Kentin daha iyi bir görünüme kavuşması için gece gündüz demeden çalışan Nazilli Belediyesi ekipleri, Yıldıztepe Mahallesi Mehmet Yüzügüler Sokak’ta refüj peyzaj düzenlemelerine başladı.

İlçenin dört bir yanında çalışmalarına devam eden Nazilli Belediyesi ekipleri, Yıldıztepe Mahallesi Kanal Yolu mevkiinde refüj peyzaj düzenlemelerine başladı.

Yol boyu gerçekleştirilecek çalışmalar kapsamında bölgenin tamamı temizlenerek, çiçek dikimi yapılacak.

Görüş açısını rahatlatmak ve bölgeyi daha güzel bir görünüme kavuşturmak için yürütülen çalışmaların hazırlanan program dahilinde ihtiyaç duyulan diğer noktalarda da devam edeceğini belirten Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Öncelikle mesai mevhumu gözetmeksizin, gece gündüz demeden Nazillimiz için çalışan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İlçemizin güzel bir görünüme kavuşması için kendi fidanlığımızda yetiştirilen çiçeklerin dikimini yapıyoruz. Yapılan çalışmalarla kentimizin en işlek noktalarından biri haline gelen Kanal Yolu’nda son dokunuşlarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte her zaman desteğini hissettiğimiz tüm hemşehrilerime bir kez daha canı gönülden teşekkür ediyoruz” dedi. SEMİH BAŞKAR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi