Efeler Gazetesi

EGE MASTERLER FEDERASYONUNDA HALDUN DOKEL YENİDEN BAŞKAN

EGE MASTERLER FEDERASYONUNDA HALDUN DOKEL YENİDEN BAŞKAN
13 Nisan 2021 - 13:36

Ege Masterler Federasyonu (EMF) seçimli olağan Genel Kurulu yapıldı. Tek listeyle girilen seçimde Haldun Dokel yeniden EMF Başkanlığına seçildi.

EMF Genel Kurul toplantısı 12 Nisan 2021 Pazartesi günü Saat 14.00’de Atatürk Stadı İl Hakem Kurulu Konferans Salonunda pandemi önlemleri altında gerçekleştirildi.

Haldun Dokel 2.ci kez EMF Başkanlığına seçilirken yeni yönetim kurulu Ali Osman Tunç, Ahmet Kaşıkçı, Abdullah Özüdoğru, Ayşe Bakış, Selim Özkan, Çetin Odabaş, Burak Bilgiç ve Kadir Sever’den oluştu. Volkan Gürgül, Tuncay Uzel ve Fuat Yaramış ise Denetim Kurulu üyeleri olarak görev aldı.

Haldun Dokel önce sağlık, dostluk ve kardeşlik olarak çıktıkları yola devam ettiklerini, 40 yaş üzeri futbol sevdalılarının spor yapması için çabalarını sürdüreceklerini söyledi. Haldun Dokel; “Bana ve arkadaşlarıma güvenlerini tazeleyerek yeniden görev veren tüm EMF camiasına teşekkür ediyorum. Üyemiz takımların başkan ve üyelerinin de destek ve önerileriyle, masterlerin lig ve diğer sportif faaliyetlerine yeniliklerle devam etmeyi arzu ediyoruz. Birlikte karar vererek birlikte spor yapmanın keyfini sürdüreceğiz. Ancak bu pandemi ortamında önce sağlık demekten vazgeçmeyeceğiz” dedi. HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi