Efeler Gazetesi

EFES SELÇUK’TA KEDİ EVİ SAKİNLERİNİ BEKLİYOR

EFES SELÇUK’TA KEDİ EVİ SAKİNLERİNİ BEKLİYOR
18 Şubat 2021 - 0:01

EFES SELÇUK BELEDİYESİ’NDEN KEDİLER GÜNÜ’NDE CAN DOSTLARINA KEDİ EVİ

Efes Selçuk Belediyesi kedi evlerini yerleştirmeye başladı. 17 Şubat Dünya Kediler Günü’nde Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Eftal Doğru Spor Tesisleri karşısına yerleştirilen kedi evi güvenliği ve temizliğiyle hayvanseverlerden tam not aldı.

Yapımı Efes Selçuk Belediyesi çalışanları tarafından tamamlanan kedi evi ile ilgili hayvansever Öznur Falay duygularını şu şekilde ifade etti: “Bütün hayvanseverler adına söyleyebilirim ki; böyle bir girişimin içinde olmak bizi çok mutlu etti. Bu konuda ilk adımı atan Belediye Başkanımız Filiz Ceritoğlu Sengel’e gösterdiği duyarlılık için çok teşekkür ediyoruz. Onların barınacak bir alanları olması hepimizi çok sevindirdi.”

DOĞADA BİZ DE VARIZ, ONLAR DA VAR

Efes Selçuk’ta bir kedi evi yapılmasından dolayı çok sevindiğini ve duygulandığını ifade eden Kamile Çalışkan; “ Belediye başkanımıza ve ilgilenenlere çok teşekkür ediyorum. Herkesin de daha fazla sahip çıkmasını istiyorum. Doğada biz de varız, onlar da var. Bizler onların yaşama hakkına saygı duymalıyız” dedi.

Bir diğer hayvansever Şerife Yayman, çok mutlu olduğunu belirterek; “Belediye Başkanımız Filiz Ceritoğlu Sengel ve belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Efes Selçuk’ta yapılan kedi evi için Efes Selçuk Belediyesi hayvanseverlere mama desteği verecek. Haber Merkezi

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi