Efeler Gazetesi

Başkan Özcan’dan Dudu teyzeye yardım eli

Başkan Özcan’dan Dudu teyzeye yardım eli
09 Şubat 2021 - 13:36

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Bayındır Mahallesi’nde yalnız yaşayan 61 yaşındaki engelli Dudu Özer’e yardım elini uzattı.

Bayındır Mahallesi’ne giderek 61 yaşındaki Dudu Özer’i evinde ziyaret eden Başkan Özcan, Nazilli Belediyesi olarak gerekli yardımları sağlayacaklarını müjdeledi.

Desteklerinden dolayı Başkan Özcan’a teşekkür eden Bayındır Mahalle Muhtarı Yüksel Güzel, “Dudu teyzemiz yalnız yaşıyor. Geçim zorluğu çekiyor ve yaşadığı evi çok kötü durumda. Başkanımıza durumu ilettik. Kendisinden Allah razı olsun hemen yardımcı oldu” dedi.

“HEMŞEHRİLERİMİZİN MADDİ MANEVİ YANINDAYIZ”

Gerekli yardımların yapılması için ekiplere talimat veren Başkan Özcan; “Bugün daire müdürlerimiz ve ekip arkadaşlarımızla Dudu teyzemizi ziyaret ettik. Bizler maddi ve manevi olarak her zaman hemşehrilerimizin yanındayız. Mahallelerimizde ‘görmediğimiz göz, duymadığımız ses ‘ olan muhtarlarımızın da desteğiyle ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaşıyoruz. Dudu teyzemizin de evini yenileyerek yaşanabilir, sağlıklı ve güvenli bir konut inşa edeceğiz. İnşallah Dudu teyzemiz yeni evinde daha huzurlu ve mutlu olacak” diye konuştu. SEMİH BAŞKAR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi