Efeler Gazetesi

Başkan Öndeş, Süleyman Peynirci’nin lokma hayrına katıldı

Başkan Öndeş, Süleyman Peynirci’nin lokma hayrına katıldı
01 Şubat 2021 - 0:15

Germencik’te Cumhuriyet Halk Partisi’nin emektarlarından olan Süleyman Peynirci adına ilçe örgütü lokma hayrı düzenledi.

 

Germencik Cumhuriyet Halk Partisi önceki dönem yönetim kurulu üyesi Süleyman Peynirci yakalandığı koronavirüs nedeniyle vefat etmesi ilçede büyük üzüntüye neden olmuştu. İlçenin sevilen ve aynı zamanda sayılan simalarından olan Süleyman Peynirci, CHP İlçe örgütü adına kendisini partiye adanmış bir ömür olarak biliniyordu. Rahatsızlığı nedeniyle yakalandığı koronavirüs hastalığına yenik düşen Süleyman Peynirci adına Germencik İlçe Başkanlığı lokma hayrında bulundu. Parti binası önünde yapılan lokma hayrına ailesi başta olmak üzere Belediye Başkanı Öndeş, partililer, esnaf ve vatandaşlar katıldılar.

CHP’li Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’te Peynirci ailesini yalnız bırakmadı. Lokma hayrına katılarak dua eden Başkan Öndeş, “Geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz ilçemizin sevilen ismi merhum Süleyman Peynirci amcamızın lokma hayrına katıldık. İlçemiz için çok değerli bir sima idi. Ani ölümü bizleri derinden üzdü. Bu vesile ile kendisine Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine tekrardan başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı. HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi