Efeler Gazetesi

BAŞKAN ÖNDEŞ: “HALKIMIZIN YANINDAYIZ”

BAŞKAN ÖNDEŞ: “HALKIMIZIN YANINDAYIZ”
15 Nisan 2021 - 17:58

Germencik Belediyesi, bu sene de Ramazan Ayı’nda ihtiyaç sahibi vatandaşlara “Gıda Paketi” yardımı yapıyor. Üretici kooperatiflerinden satın alınan gıdalar ile hem üreticiye hem de ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek sağlanıyor.

Paylaşma ve dayanışmanın değerini en çok hissettiğimiz mübarek Ramazan ayında da vatandaşların yanında olmaya devam eden Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, özellikle korona virüs salgınının etkileriyle ekonomik açıdan zor zamanların yaşandığı şu günlerde ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek sağlıyor.

Başkan Öndeş;  “Ramazan ayında da ilçemizdeki dar gelirli, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanındayız. İhtiyaç Sahibi 2000 ailemize yapacağımız erzak yardımı ile sosyal belediyecilik anlamında halkımızın yanında olmayı sürdürüyoruz. Sizler de bu mutluluğa ortak olmak istiyorsanız, bağışta bulunabilirsiniz. Bu zor günleri dayanışmanın gücüyle aşacağız” ifadelerini kullandı.

İhtiyaç sahibi vatandaşlara destek olmayan isteyen vatandaşlar Germencik Belediyesi Veznelerine ya da Halk Ban İban: TR15 0001 2009 5400 0007 0000 52 nolu hesaba bağışta bulunabilir. SEMİH BAŞKAR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi