Efeler Gazetesi

BAŞKAN ATAY EFE MASA’NIN 2020 RAPORUNU AÇIKLADI

BAŞKAN ATAY EFE MASA’NIN 2020 RAPORUNU AÇIKLADI
03 Şubat 2021 - 23:02

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Efeler Belediyesi’nin Halkla İlişkiler Birimi olan Efe Masa ile ilgili raporu, Şubat ayı birinci meclis toplantısında açıkladı.

Nevzat Biçer Nikah ve Konferans Salonunda gerçekleşen meclis toplantısında konuşan Başkan Atay, 2020 yılında Efe Masa’ya toplam 21 bin 621 başvuru yapıldığını belirterek, “Efe Masaya 2020 yılında gelen 21 bin 621 başvurunun 21 bin 472’si sonuçlandırıldı ve vatandaşlarımıza geri dönüş sağlandı. Sadece 149 başvuru şu ana kadar sonuçlandırılamadı. Bunların gerekçeleri ilgili olarak da raporlar elimizde hazır.” dedi.

EN ÇOK BAŞVURU YAPILAN 5 MÜDÜRLÜK

Efe Masa’ya gelen taleplerin hangi müdürlüklerle ilgili olduğunu da açıklayan Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, “En çok başvuru yapılan müdürlükler sırasıyla Zabıta Müdürlüğü, Sağlık İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Fen işleri Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüdür. Taleplerin yoğunluğu bu müdürlüklerde. Efe masa ile ilgili raporu Efeler halkını bilgilendirmek amacıyla sundum” diye konuştu. HABER MERKEZİ

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi