Efeler Gazetesi

ALICIK: “RAMAZAN ARINMAK İÇİN FIRSATTIR”

ALICIK: “RAMAZAN ARINMAK İÇİN FIRSATTIR”
01 Nisan 2022 - 13:05

Sabır ve tevekkül ayı Ramazan’a kavuştuk

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Haluk Alıcık, Müslüman aleminin en önemli ayı olarak nitelendiridiği Ramazan Ayı’nın ülkeye huzur ve kardeşlik getirmesi dileklerinde bulundu. Başkan Alıcık; “Nefsin terbiyesiyle birlikte, fiziki açlığın manevi doygunlukla telafi edildiği, amellerin halis niyetlerle tazelenip tahkim edildiği sabır ve tevekkül ayı Ramazan’a kavuştuk. Gönüllerin hürmet ve hatırlatmayla coştuğu, küslük ve dargınlıkların kavuşma ve kucaklaşmayla onarıldığı barış, kardeşlik, vuslat iklimi , Kur’an müjdecisi ramazan ayı hoş geldin. ” dedi.

“RAMAZAN ARINMAK İÇİN FIRSATTIR”

Kötülükten arınmak için Ramazan’ın bir fırsat olduğunu belirten Başkan Alıcık; “Af ve bağışlanmak için Ramazan ayı bir dönümdür. Ramazan ayı hepimizin kurtuluşa ermesinin manevi anahtarıdır. Bu mübarek ayda, üzerimize yağan rahmetten istifade etmek en büyük arzumuzdur. Yüce Rabbim, yardım ve himayesini üzerimizden esirgemesin. Sofralarımızın bereketini artırsın, Oruçlarımızı kabul etsin” şeklinde ifade etti.

İFTARIMIZLA İFTİHAR EDELİM

Başkan Alıcık; “Manevi ikram ve bereketiyle müşerref olacağımız Ramazan-ı Şerife’mizin mübarek olmasını; hemşehrilerine, cefakar dava arkadaşlarıma, Türk milletine , Türk-İslam dünyasına ve tüm insanlara; hayır, huzur, sükûnet ve dirlik getirmesini niyaz ediyorum. İftarımızı açarken, birliğimizle, milli ve manevi değerlerimizle ve hemşeriliğimizle iftihar edelim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi