Efeler Gazetesi

ALICIK: “BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

ALICIK: “BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”
19 Mart 2020 - 0:04

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, koronavirüsünü millet olarak yardımlaşarak, paylaşarak ve kurallara uyarak atlatacaklarını söyledi.

Koronavirüs nedeniyle olağanüstü şartların yaşandığı bir dönemden geçtiklerinin söyleyen MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, “Karşımızdaki her zorluğu ele ele verip güç birliği yaparak, kucaklaşma ve kaynaşma haysiyetiyle Allah’ın izniyle yardımlaşarak, paylaşarak, kurallara uyarak atlatacağız.Olağanüstü şartların olduğu bugünlerde Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin bütün tasarruf ve adımlarını eksiksiz olarak uyulması konusunda gösterdikleri yüksek duyarlılık için hemşerilerime teşekkür ediyor, sükûnet ve sabır temenni ediyorum” dedi.

“FEDAKARLIK GÖSTERİYORLAR”

Koronavirüs nedeniyle tedavi gören vatandaşlara şifa dileğinde bulunduğunu belirterek, “Önce insanlık diyerek büyük fedakarlık ve feragat ile görevlerini yapan her kademedeki sağlık çalışanlarımıza , emniyet teşkikatımıza, terörle mücadele eden yiğitlerimize şükranlarımı sunuyorum. Koronavirüs sebebi kaybettiğimiz vatandaşımıza rahmet diliyorum. Koronavirüs tedavisi gören kardeşlerime acil şifalar temennisiyle birlikte, Türk Milletimize, hemşerilerime ve bütün insanlığa sağlık, huzur, selamet niyaz ediyorum” diye konuştu. HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi