Efeler Gazetesi

Yavuz ve Çondur’dan Valilik ziyareti

Yavuz ve Çondur’dan Valilik ziyareti
01 Aralık 2020 - 16:22

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Ak Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz Öncülüğündeki Heyet ile Birlikte Muğla Valisi ve Denizli Valisini Ziyaret Etti.

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Ak Parti Aydın Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Yavuz öncülüğündeki heyetle birlikte, Büyük Menderes Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş faaliyeti hakkında görüşmek üzere Muğla Valiliği ve Denizli Valiliği’ne bir dizi ziyarette bulundu.

Ak Parti Aydın Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Yavuz, Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Sağel, Muğla Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hurşit Öztürk ile birlikte Büyük Menderes Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş faaliyetleri hakkında görüşmek üzere Muğla Valisi Orhan Tavlı’yı ziyaret etti.

Aydın ili Söke ilçesinde faaliyete geçecek olan Büyük Menderes Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş’nin ortak fayda sağlayacak yatırımları üzerine karşılıklı istişarede bulunuldu.

Denizli Valisi Ali Fuat Atik ‘i Ziyaret Ettiler

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Ak Parti Aydın Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Yavuz beraberinde Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Sağel ve Ulusal Pamuk Konseyi Başkanı Bertan Balçık ile birlikte Denizli Valisi Ali Fuat Atik’i ziyaret etti.

Tarım ürünlerinin değerlendirilmesi noktasında önem arz edecek olan Büyük Menderes Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş.’nin başta Aydın ili olmak üzere Ege Bölgesi için önemli bir yatırım olduğunu belirten Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, “Bu proje üreticilerimiz ve tüc-carlarımıza istikrarlı, fayda sağlayacak imkânlar sunacaktır ”dedi.

Büyük Menderes Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş’ nin bölge ekonomisini güçlendirecek bir ça-lışma olduğunu belirten Çondur, “Ak Parti Aydın Milletvekili Sayın Metin Yavuz, Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Sağel, Muğla Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hurşit Öztürk ve Ulusal Pamuk Konseyi Başkanı Bertan Balçık ile birlikte Muğla Valisi Sayın Orhan Tavlı’yı, Denizli Valisi Sayın Ali Fuat Atik’i makamlarında ziyaret ederek Büyük Menderes Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. faaliyetleri hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Bölgemiz ekonomisinin ivme kazan-ması açısından verimli bir görüşme olduğu kanaatindeyim. Bu projede emeği geçen herkese teşekkür ederim ”dedi. HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi