Efeler Gazetesi

VALİ KÖŞGER “TÜM GEZMELER BİZLERİN OLSUN”

VALİ KÖŞGER “TÜM GEZMELER BİZLERİN OLSUN”
27 Mayıs 2020 - 21:19

Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, bayram süresince evinde kalan vatandaşlara sosyal medyadan yayınladığı videoyla teşekkür etti. Vali Köşger, “İnşallah bu salgını, hep birlikte ve el ele yeneceğiz” dedi.Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı 4 gün boyunca evlerinde kalan vatandaşlara videoyla teşekkür etti.
Valiliğin Twitter hesabından paylaşılan videoda kısıtlama süresince boş kalan Efeler sokaklarından kesitler sunuldu. Videonun başında Vali Köşger’in “Tüm Aydınlı hemşehrilerimize evde kaldıkları için canı gönülden teşekkür ediyorum. Biz güçlü bir milletiz. İnşallah bu salgını hep birlikte ve el ele yeneceğiz” ifadeleri yer aldı.
“TÜM GEZMELER BİZLERİN OLSUN”
Videonun sonunda ise Vali Köşger, Aydınlılara şu mesajı verdi: “Taşına, toprağına, iklimine, tabii güzelliklerine, caddelerine, sokaklarına ve her bir karışına hayran olduğumuz, Medeniyetler Beşiği Efeler Diyarı Aydın bu bayram sessiz, sakin ve boş kaldı. Koronavirüs salgını bittiğinde tüm sokaklar, caddeler ve gezmeler bizlerin olsun.”

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi