Efeler Gazetesi

Vali Aksoy’un yeni yıl mesajı

Vali Aksoy’un yeni yıl mesajı
30 Aralık 2022 - 20:39
Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, 2023’ün ülkeye, millete ve insanlığa sağlık, huzur ve hayırlar getirmesini dilediVali Hüseyin Aksoy, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.
Sevinçleri ve üzüntüleriyle bir yılın daha geride bırakıldığını, yeni umutlarla yeni bir yıla girmenin heyecan ve mutluluğunun yaşandığını kaydeden Aksoy, “Şüphesiz ki, her yeni yıl umut ve beklentileri de beraberinde getirmektedir. Bu bakımdan geleceğimizin ümit ettiğimiz gibi olması için hepimizin üzerine önemli görevler düşmektedir. Yeni umutlarla karşıladığımız 2023 yılının; ümitlerimizin daha çok tazelendiği, çalışma azmimizin artarak yükseldiği, birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde ülkemizin çok daha güzel günlere ulaştığı yıl olması hepimizin dileğidir. Türk Milleti, birlik ve dayanışma içinde bütün güçlükleri aşmış, çağdaşlaşma yolunda yılmadan çaba göstermiş ve Türkiye Cumhuriyeti’ni bugünkü düzeyine ulaştırmıştır.
Amacımız, bu güzel vatan toprakları üzerinde, bu şanlı bayrağın altında, ortak bir kaderi paylaşarak, el ele, omuz omuza, gönül gönle ve kardeşçe ülkemizi ve Aydın’ı hak ettiği noktaya taşımaktır” ifadelerini kullandı.
“EN İÇTEN DUYGULARIMLA KUTLUYORUM”
Vali Aksoy, “Yine içtenlikle inanıyorum ki, tarihin içinden süzülüp gelen, paylaşılmış acılar ve sevinçlerle harmanlanmış ve sayılamayacak kadar ortak paydayla perçinlenmiş kardeşliğimizi bozmaya hiçbir güç yetmeyecek ve ülkemiz dünya sahnesinde kendisine yakışan en ideal yeri alacaktır. Çünkü biz büyük ve erdemli bir medeniyetin mensuplarıyız. Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılla birlikte ülkemize, milletimize ve insanlığa huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar gelmesini temenni ederim. Bu vesile ile hizmet etmekten onur duyduğum saygıdeğer Aydınlı hemşerilerimin, şehit yakınları ve gazilerimizin, her kademedeki kamu görevlisi arkadaşlarımın ve değerli basın mensuplarımızın yeni yılını en içten duygularımla kutluyor, şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm Aydınlılara sevgi ve saygılarımı sunuyorum” sözlerine yer verdi. HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi
Nethas Bilişim