Efeler Gazetesi

Vali Aksoy’dan AGCHABER’e tam not

Vali Aksoy’dan AGCHABER’e tam not
02 Ağustos 2022 - 22:40

Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ferdi Uzun ve yönetim kurulu üyeleri, geçen ay yayım hayatına adım atarak ilk sayısı çıkan, cemiyetin kurumsal yayın organı AGCHABER Gazetesi’ni Vali Hüseyin Aksoy’a takdim etti. AGCHABER’i inceleyen Vali Aksoy, gazetenin etik değerleri göz önünde bulundurmasının ve farklı görüşlerin yer almasının önemli olduğunu ifade etti.

Aydın’da çalışmalarına devam eden AGC’nin AGCHABER Gazetesi’ni yayım hayatına başladı. 24 Temmuz Basın Bayramı’nda ilk sayısı çıkan AGCHABER Gazetesi, Aydınlılardan tam not aldı.

VALİ AKSOY BAŞARI DİLEDİ

AGC Başkanı Ferdi Uzun ve Yönetim Kurulu Üyesi ve Sayman Burhan Ceyhan ve Yönetim Kurulu Üyesi Kıvanç Uğur, Vali Hüseyin Aksoy’u ziyaret ederek AGCHABER Gazetesi’nin ilk sayısını takdim etti. AGCHABER Gazetesi’ni inceleyen Vali Aksoy, gazetenin etik değerleri göz önünde bulundurmasının ve farklı görüşlerin yer almasının önemli olduğunu dile getirdi. AGC Başkanı Uzun ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek başarı dileyen Vali Aksoy, kamuoyunun bilgilendirilmesinde ve haber almasında basının büyük rol oynadığını belirterek, gazetecilik mesleğinin icrasında etik değerlerin ve nesnelliğin önemine işaret etti. AGC Başkanı Uzun da basın ahlak ilkeleri çerçevesinde görevlerini icra etmeye çalıştıklarını ve bu anlamda duyarlı olduklarını dile getirdi. HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi