Efeler Gazetesi

Ümmet Akın’dan Aydınlı kahramana ziyaret

Ümmet Akın’dan Aydınlı kahramana ziyaret
31 Ocak 2019 - 17:28

Cumhur ittifakı’nın MHP’li Efeler Belediye Başkan Adayı Ümmet Akın, Efeler ilçesinde yanan evde mahsur kalan yaşlı kadının yanı sıra, canını hiçe sayarak alevlerin içine dalan 15 yaşındaki Kamil Bardak’ı çalıştığı iş yerinde ziyaret etti.

Akın, Aydın 3. Sanayi Sitesi’nde eniştesinin yanında çalışan Kamil Bardak’ı ziyaret ederek cesaretinden dolayı tebrik etti. Akın, yaşanılan korku dolu anları Bardak’tan dinledi.

Medine Korkmaz’ı kendi babaannesi gibi gördüğünü dile getiren Bardak, “Medine teyzeyi hastanede ziyaret ettik. İyi olduğunu görünce sevindim. Onu kendi babaannemin yerini koyarak o ateşin içinden çıkardım. Kim olsa aynısını yapardı. Medine teyze bundan sonra benim de babaannem. Bu bayan, erkek fark etmez. Kim olsa ateşe atlardı. Ben de atladım. Canımı hiçe saydım. Onun orada ateşler içinde kalmasına içim el vermedi. Vicdanım rahat etmedi” dedi.

Efeler Belediye Başkan adayı Ümmet Akın ise, alevler içerisinde mahsur kalan yaşlı kadını kurtaran 15 yaşındaki Kamil Bardak’ı cesaretinde dolayı tebrik ederken, hayalinin ne olduğunu sordu. Bardak ise otomobil motor tamiri ustası olmak istediğini söyledi. Başkan Akın Aydınlı minik kahramanı cesaretinden dolayı kutlarken kitap, eşofman hediye etti, eğitim masraflarına da yardım edeceğini vurguladı. SEMİH BAŞKAR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi
Nethas Bilişim