Efeler Gazetesi

Ülken: “Bütün adaylara kapımız açık”

Ülken: “Bütün adaylara kapımız açık”
23 Şubat 2019 - 17:52

Cumhur İttifakı’nın Aydın Büyükşehir ve Efeler adaylarını ağırlayan Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, “Bütün adaylara kapımız açık. Herkes gösterdiği değerle burada değer görür” dedi.

Cumhur İttifakı’nın Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı AK Parti’li Mustafa Savaş ile Efeler Belediye Başkan Adayı MHP’li Ümmet Akın, Aydın Ticaret Odası’nın (AYTO) meclis toplantısına konuk oldu. Adaylar, AYTO üyelerinin yerel yöneticilerden istek ve beklentilerini dinledi. 

Oda binasında gerçekleşen toplantının başlangıcında söz alan AYTO Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ülken, “Bugün terlemek için buradayız hep beraber. Sadece onlar terlemeyecek. Biz de terleyeceğiz. Çünkü konu eğer Aydın’sa, Aydın’ın olduğu yerde, merkezinin Aydın olduğu bir konuda yumruğumuzu hep birlikte aynı yere vuracak kitleyiz. Biz Aydın’ın milli takımıyız. Aydın ekonomisinin kalbindesiniz bugün. Aydın ekonomisinin sorunlarını, çözüm önerilerini tespit edebilecek en yüksek merci burası. Aydın’ımızın hem üye profili, bütçesi, gücü ve üye sayısı anlamında değerlendirildiğinde en büyük örgütlü yapısının misafirisiniz. Bugün burada her sektörden seçilerek, odaya kayıtlı üyelerin teveccühünü kazanarak gelmiş meclis üyelerimiz var. Peki bu salonda bir de kimler var? Aydın’da akla gelen her alanda markalaşmış, ismi geçtiğinde herkesin saygıyla eğildiği bir yüksek istişare kurulumuz var” dedi. 

“HERKESE KAPIMIZ AÇIK” 

Basın mensuplarının “Diğer adayların da AYTO’ya ziyareti olacak mı?” sorusunu yanıtlayan Ülken, “Sayın Büyükşehir Adayımız ve Efeler Belediye Başkan Adayımız bizi ziyaret etmek istediler. Hatta ikinci, üçüncü ziyaretleri. AYTO olarak tüm adaylara kapımız açık. Kim ne zaman isterse, buyurur gelir. Herkes, gösterdiği değerle burada değer görür. Herkese kapımız açık” ifadelerini kullandı. 

Ülken’in konuşmasının ardından toplantı, basına kapalı olarak devam etti. Cumhur İttifakı adaylarının AYTO üyelerinin sorularını yanıtladığı toplantıya, AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen, AK Parti Efeler İlçe Başkanı Çağatay Gülaştı ile MHP Efeler İlçe Başkanı Ahmet Baskın da katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi