Efeler Gazetesi

TÜRKAV Aydın Şubesinde yeni yönetim göreve başladı

TÜRKAV Aydın Şubesinde yeni yönetim göreve başladı
03 Şubat 2021 - 23:25

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Öğretim Görevlisi Gülşah Şükran Kale’nin şube başkanlığına atanması ile oluşturulan yeni yönetim 2021 yılı itibariyle göreve başladı.

Yönetim kurulu toplantısı sonrası açıklama yapan TÜRKAV Aydın Şube Başkanı Gülşah Şükran Kale; “Türk milletinin milli menfaat ve hedeflerinden asla vazgeçmeyen bir memur yapılanması olan Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma Ve Dayanışma Vakfı TÜRKAV Aydın Şube yönetimimiz görev dağılımı yaparak çalışmalarına başlamıştır. Biz vakfımızı bir gönül ve ülkü birlikteliği olarak niteliyor, üyelerimizi de bir aile olarak görüyoruz. Bu nedenle TÜRKAV Aydın ailesi olarak hedefimiz, üyelerimiz arasında işbirliği ve dayanışmayı geliştirmenin yanı sıra üyelerimizle beraber ilimizin sosyal sorunlarına ilişkin projeler oluşturmak, çalışmalar yürütmek, şehrimize entelektüel katkı sağlamak ve çeşitli sosyokültürel etkinlikler ile hemşerilerimize toplumsal katkı sağlamaktır. Yönetimimizi oluştururken de farklı kurum ve görevlerde yer alan hem genç hem de alanında deneyimli kadın ve erkeklerden oluşan dinamik bir ekip kurmaya çalıştık.

Yönetim kurulumuz;

Gülşah Şükran KALE (Aydın Adnan Menderes Üniversitesi – Öğretim Görevlisi)

Şerafettin CİVAN (Sağlık Bakanlığı – Paramedik)

Hasan ÜNLÜ (Aydın Adnan Menderes Üniversitesi – Yüksekokul Sekreteri)

Kemal DENİZHAN (Milli Eğitim Bakanlığı – Mühendis)

Nergiz YÜKSEL (Aydın Adnan Menderes Üniversitesi – Öğretim Görevlisi)

Gizem PEHLİVAN (Milli Eğitim Bakanlığı – Öğretmen)

Zekeriya Kürşat DÜŞÜNCELİ (Milli Eğitim Bakanlığı – Öğretmen)

Naime GÖRENER (Sağlık Bakanlığı – Hemşire)

Serdar USTA (Milli Eğitim Bakanlığı – Öğretmen)

Tüm arkadaşlarım adına Aydınlı hemşerilerimize saygı ve sevgilerimizi sunuyor, Aydın’da yaşayan, Türk Kamu-Sen üyesi, Ay Yıldıza söz vermiş, Türk Milletine ve Ülkesine gönülden bağlı, Vatan ve Millet Sevdalısı olan ve “ben de varım” diyen kamu çalışanı gönüldaşlarımızı vakfımıza bekliyoruz.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi