Efeler Gazetesi

Tezcan ve Atay’dan AYESOB’a ziyaret

Tezcan ve Atay’dan AYESOB’a ziyaret
26 Şubat 2019 - 17:36

Millet İttifakı Efeler Belediye Başkan Adayı CHP’li Mehmet Fatih Atay ile Aydın CHP Milletvekili ve PM Üyesi Bülent Tezcan, Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti.

AYESOB Başkanı Selahattin Çetindoğan; “Küçük esnaf ve sanatkarlamızın yanında olan tüm belediye başkan adayları başımızın tacıdır. Yerel yönetimden çözüm bekleyen projelerimiz var. 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında da sizleri yanımızda görmek istiyoruz. Ziyaretiniz için AYESOB adına sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

CHP’li Atay, “Değerli arkadaşlar 31 Mart Yerel seçimlerini İnşallah sizlerin desteği ile kazanacağız. Ancak şunu iyi bilmenizi isteriz ki Bizler esnaflarımız ve sanatkarlarımız için mücadele verirken sizlerinde bizim arkamızda durmanız bize güç verecektir.Bizim önceliğimiz Belediyenin kazanması değil sizlerin yani halkımızın kazanmasıdır. Efeler Belediyesi’ni sizlerle birlikte yöneteceğiz.İstediğiniz zaman kapımızı çalabilirsiniz.Bizim kapılarımız herkese açıktır. Efeler’e değer kazandırmak için Efeler Halkına fayda sağlamak ve daha Yaşanılır bir Efeler için projeler hazırlıyoruz.Eski Otogar Alanına 7 gün aktif şekilde kullanılabilecek altı otoparklı “Kapalı Pazar Yeri” yapacağız.Böylelikle hem halkımız hemde Pazar esnafımız rahatlayacak. Efeler deki park yeri sorununu da bir nebze halletmiş olacağız.Dezavantajlı vatandaşlarımız için de “Engelli Konut Evi” projemiz var.Engelli ve yaşlı vatandaşlarımızı gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz, profosyonel bir çalışma ekibi olan konuk evi inşaa edeceğiz.” dedi.

CHP Aydın Milletvekili Parti Meclis Üyesi Av. Bülent Tezcan ise İktidar partisini eleştirdi. CHP’li Tezcan “ Ekonomi iyi olmaz ise esnafın durumuda iyi olmaz.Geçim sıkıntısının yükünü Saray da yaşayanlar değil, Efeler de yaşayan esnaflarımız,vatandaşlarımız çekiyor.17 yıldır iktidar da olan bir parti ile karşı karşıyayız.Türkiye de üretim oranı gün geçtikçe düşüyor.Yıllardır bu duruma karşı bir önlem alamıyorlar.31 Mart Yerel Seçimleri’nde hizmeti konuşacağız. Ancak Akp hizmet konuşulmasını istemiyor.Çünkü 17 yıldır Aydın’a Efeler’e kattıkları bir değer yok.Bizim Aydın’a kattığımız değer ortadadır.Aydın Büyük Şehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu kısa sürede çok güzel işlere imza attı ve 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında sizlerin desteği ile Efeler Belediye Başkan Adayımız Mehmet Fatih Atay ile birlikte Aydın’a ve Efeler’e hizmet etmeye devam edeceklerdir” ifadelerini kullandı. HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi