Efeler Gazetesi

Şampiyon kızlardan Başkan Özcan’a ziyaret

Şampiyon kızlardan Başkan Özcan’a ziyaret
03 Ocak 2020 - 10:17

Ankara’da Naim Süleymanoğlu anısına düzenlenen halter şampiyonasında dereceye giren Nazilli Belediyespor’un halterci kızları, mutluluklarını Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’la paylaştı.

Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde Olimpiyat ve Dünya Şampiyonu Naim Süleymanoğlu anısına düzenlen halter şampiyonasında dereceye giren Nazilli Belediyespor’un halterci kızları, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Toplamda 17 belediyeden 140 sporcunun katıldığı şampiyonada Nazilli Belediyespor’u temsil eden İlayda Atıcı 45 kg Türkiye dördüncülüğü, Selime Duman 59 kg Türkiye ikincisi, Kader Ata 64 kg Türkiye Şampiyonu, Ecenur Gökçe 81 kg Türkiye Şampiyonu ve Fatma Topaloğlu +87 kg’da Türkiye Şampiyonu oldu.

Sporcuları tebrik eden Başkan Özcan; “Hepinizle gurur duyuyorum. Sizleri yetiştiren ailelerinize ve eğiten hocalarınıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Nazillimizin adının başarılarla, iyi ve güzel şeylerle anılması çok önemli. Naim Süleymanoğlu gibi Türkiye’ye mal olmuş bir sporcu anısına düzenlenen önemli bir şampiyonada büyük bir başarı elde ettiniz. Bu başarıların daim olmasını diliyorum. Biz Nazilli Belediyesi olarak her zaman elimizden gelen desteği vermeye hazırız” diye konuştu. HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi