Efeler Gazetesi

Özdemir: “Doğaya sahip çıkalım”

Özdemir: “Doğaya sahip çıkalım”
05 Aralık 2020 - 18:26

5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü ve Dünya Toprak Günü dolayısıyla mesaj yayımlayan TEMA Vakfı Aydın Şube Başkanı Mehmet Özdemir, “Doğaya sahip çıkalım. Topraklarımızı, suyumuzu, ormanlarımızı ve havamızı koruyalım” açıklamasında bulundu.

TEMA Vakfı Aydın Şube Başkanı Mehmet Özdemir, 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü ve Dünya Toprak Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Özdemir, mesajında, “TEMA Vakfı gönüllüleri olarak; 28 senedir toprağı, doğayı, suyu korumak, hayatı geleceğe taşımak için Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Yaprak Dedemiz A. Nihat Gökyiğit ve Toprak Dedemiz Hayrettin Karaca’nın izinden gidiyoruz. Onların bize bıraktığı değerli mirası, 900 bin kişi TEMA Vakfı gönüllüleri ile birlikte paylaşıyoruz. Biz TEMA Vakfı gönüllüleri; vatanımızı, bayrağımızı, toprağımızı, yaprağımızı, doğamızı çok seviyoruz. Toprak, doğa, bize aş verdi, iş verdi, bütün canlıları besledi, büyüttü, temiz suyumuzu, temiz havamızı verdi. Böylesine cömert olan doğaya sahip çıkalım. Topraklarımızı, suyumuzu, ormanlarımızı, havamızı koruyalım. TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç’la birlikte, önümüzdeki yılın, gönlünü toprağa, doğaya veren 1 milyon gönüllüye sağlık, mutluluk, esenlik içinde ulaşacağımız, hep beraber gönlümüzü doğaya vereceğimiz bir yıl olmasını diliyor, Dünya Gönüllüler ve Toprak Gününüzü kutluyoruz. Toprak hayattır” görüşlerine yer verdi. HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi