Efeler Gazetesi

Özdağ’dan İstanbul Barosu yönetimine çağrı

Özdağ’dan İstanbul Barosu yönetimine çağrı
27 Mayıs 2022 - 17:29

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İstanbul Barosu önünde basın açıklaması yaptı. Özdağ açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İstanbul Barosu önünde yaptığı basın açıklamasında ‘’Mahkeme kararlarının üzerinde yazan ‘’Türk Milleti Adına’’ ibaresini iyi düşünmelerini ve savunma makamının da yetkisini Türk Milleti’nin egemenlik hakkından aldığını unutmamalarıdır.’’ dedi.
ZAFER PARTİSİ’Nİ HEDEF ALDIKLARINI GÖSTEREN GERÇEK NİYETLERİ ORTAYA ÇIKTI
Özdağ, ‘’İstanbul Barosu bünyesinde kurulan ‘Mülteci ve Göçmen Hakları Merkezi’, 24 Mayıs 2022 tarihinde sosyal medyadan bir açıklama yayınlamıştır. Bu açıklamanın başlangıç kısmında, siyasi tartışmaları yönlendirmek amacında olmadıklarını belirtmiş iseler de, açıklamanın sonundaki. ‘Türkiye’de bulunan Suriyeliler başta olmak üzere sığınma hakkından yararlanan ve menşe ülkesine dönebilme imkânı olmayan yabancıların gerekirse zorla ülkelerine gönderileceğinin söylenmesi, uluslararası insan hakları ilkeleriyle bağdaşmayacağı…’şeklindeki ifadeleriyle doğrudan Zafer Partisi’ni hedef aldıklarını gösteren gerçek niyetleri ve maksatları ortaya çıkmıştır.’’ ifadesinde bulundu. (Hibya)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi