Efeler Gazetesi

ÖZAKCAN KIRATI UYANDIRDI

ÖZAKCAN KIRATI UYANDIRDI
28 Şubat 2019 - 13:26

Efeler Belediye Başkanı ve Demokrat Parti(DP) Başkan Adayı M. Mesut Özakcan Salı günleri kurulan Salı Pazarı’nın Hasırcılar Çarşısı mevkiinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Yoğun sevgi ve ilgiyle karşılanan Başkan Özakcan’a vatandaşlar Demokrat Parti’den aday olması nedeniyle, ‘içimizdeki kıratı uyandırdınız,  inşallah şaha kaldıracaksınız’ dediler. Hangi partiden aday olursa olsun gönül birliğinin yanında sandıkta da kendisiyle olacaklarını söyleyen vatandaşlara Başkan Özakcan,” Biz adımızı billboardlara değil gönüllere yazdırdık.  İttifaklarla dayatılan aday değilim ben. Mesut Özakcan, Efeler halkının adayı. Mesut Özakcan’ın ittifakı Efeler halkının ittifakı. Türkiye’ye örnek olacak demokrasi dersini hep birlikte vereceğiz dedi.

Göreve geldiği günden buyana her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Özakcan, ziyareti sırasında talep ve şikayetleri birebir dinleyerek, gerekli birimlere talimatlar verdi. Her zaman çözüm odaklı, gönül belediyeciliği anlayışıyla hizmet eden Başkan Özakcan, sık sık pazarcı esnafı ve vatandaşlarla hatıra fotoğraf çektirdi. HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi