Efeler Gazetesi

Musa Göçmen Senfoni Orkestrası konseri Aydınlıları büyüledi

Musa Göçmen Senfoni Orkestrası konseri Aydınlıları büyüledi
07 Eylül 2022 - 18:18

Aydın’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümü Aydın Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği kurtuluş etkinlikleri ile devam ediyor. Etkinliklerin ikinci gününde de Atatürk Kent Meydanı’nı dolduran binlerce Aydınlı, kurtuluş coşkusunu Musa Göçmen Senfoni Orkestrası konseriyle yaşadı.
Senforock projesiyle klasik müzik ve rock gibi iki farklı tarzı sahneye yansıtan Musa Göçmen Senfoni Orkestrası, seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla dinleyicileri büyüledi. Kurtuluş etkinliklerinde sahne almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Musa Göçmen, Aydınlılarla kendilerini bir araya getiren Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.
BUGÜN HALUK LEVENT SAHNE ALACAK
Aydınlılar kurtuluş etkinlikleri kapsamında bugün sevilen sanatçı Haluk Levent sahne alacak. Atatürk Kent Meydanı’nda gerçekleştirilecek konser saat 21.30’da başlayacak.
Bugün bir diğer etkinlik ise Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “Kurtuluş Mücadelesinin 100.Yılında Aydın” temalı resim, şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren eserlerden oluşan sergi açılışı olacak. Sergi Vali Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde saat 19.30’da açılacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi