Efeler Gazetesi

Müdürlük koltuğuna gençler oturdu

Müdürlük koltuğuna gençler oturdu
19 Mayıs 2022 - 22:15
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısı ile Çekiç Atmalar Türkiye Şampiyonu Yusuf Bozkaş ve Gönüllü Gençlik Lideri Esin Yılmaz Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu’nu makamında ziyaret ettiler. Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü makamında bir süreliğine oturan gençler duygu ve düşüncelerini dile getirdiler.Güçleri yettiğince tüm gençlere ulaşmaya çalıştıklarının altını çizen Esin Yılmaz, “Enerjimizi gönül odaklı iyi bireylerin yetişmesine katkı sağlamak için harcamaya devam edeceğiz. Çocukların yüzündeki tebessümler bizlerin enerji kaynağı olmayı sürdürecek. Bugün bu koltuğa oturmama fırsat veren, biz gençlerin her zaman arkasında olan ve her türlü imkânı sağlayan Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cenap Fillikçioğlu’nu kendimize örnek görüyor, gençlere her zaman öncelik tanıdığı ve gençlerin önünü açtığını bu nazik davranışıyla bir kez daha anlıyor ve teşekkür ediyorum.” diye belirtti.
Temmuz ayında gerçekleştirilecek Avrupa şampiyonasında ay-yıldızlı formayı başarıyla temsil edecek Milli Sporcu Yusuf Bozkaş; “Genç nüfusa ne kadar çok dokunabiliriz, onlara bu devletin güzel şefkatli tarafını nasıl hissettirebiliriz, bunun peşinden koşacağım. Türk sporuna ve gençliğine hizmet etmek için devraldığım bu kutsal görevi en iyi şekilde yerine getireceğim. Ayrıca 62.5 olan Avrupa çekiç atma barajını 65.5 olarak atma başarını yaşamamda her zaman desteklerini esirgemeyen İl Müdürümüz Cenap Fillikçioğlu’na teşekkürü borç bilirim.” dedi.
İl Müdürü Fillikçioğlu, ziyaretten duyduğu mutluluğu ifade ederek “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak gençlerimiz için elimizden gelen ne varsa ve ne gerekiyorsa yapmaya daima hazırız. Gençlerimize gelecekte makamlarımızı gönül rahatlığı ile teslim edebileceğimizin ışığını görmekteyim. “dedi. HABER MERKEZİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi
Nethas Bilişim