Efeler Gazetesi

Minikler Barış Manço’yu Andı

Minikler Barış Manço’yu Andı
01 Şubat 2019 - 20:43

Aydın Büyükşehir Belediyesi çocukların okul stresinden uzaklaşmaları, ara tatili gönüllerince eğlenerek geçirebilmeleri için Aydın Şükran Güngör Yıldız Kenter Kültür Merkezi ve Tiyatro Salonu’nda etkinlik düzenledi.
Belediye Konservatuvarı Orkestrası, sanat dünyasının unutulmaz isimlerinden Barış Manço’nun eserlerini seslendirdi. 
Belediye Konservatuvarı Orkestrası tarafından seslendirilen sanatçı Efe Dumancı’nın şarkılarına seyirciler coşkuyla eşlik etti.

BARIŞ MANÇO İLE 7DEN 77YE

“Barış Manço ile 7’den 77’ye” adlı programının “Adam Olacak Çocuk” bölümü ise geceye katılan çocuklar tarafından canlandırıldı. Sahnede Barış Manço’nun programındaki gibi sorularla karşılaşan çocuklar, verdikleri eğlenceli, güldüren ve zekice cevaplarla hem kendilerini, hem de seyircileri eğlendirdi.
Sahnede Barış Manço’nun programındaki gibi sorularla karşılaşan çocuklar, verdikleri eğlenceli, güldüren ve zekice cevaplarla hem kendilerini, hem de seyircileri eğlendirdi.

ÇERÇİOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİLER

Böyle güzel bir organizasyonun düzenlenmesinden mutlu olduklarını dile getiren Aileler Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı  Özlem Çerçioğlu’na ve orkestra ekibine teşekkür ettiler. SEMİH BAŞKAR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi