Efeler Gazetesi

Milletvekili Savaş’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

Milletvekili Savaş’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı
29 Ağustos 2020 - 23:28

AK Parti Aydın Milletvekili ve TBMM KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş 30 Ağustos Zafer bayramı’nın 98’inci yıl dönümünü kutladı.

Milletvekili Mustafa Savaş yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi; “30 Ağustos Zafer Bayramı’mızın, bu büyük zaferimizin 98. yıl dönümüne ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. 1922 tarihi, Büyük Taarruz’un zaferle sonuçlanmasının beraberinde nice anlamları da taşımaktadır. Kahramanlık destanının yazıldığı o çok önemli günde tartışmasız bir zafer kazanılmış ve Cumhuriyetimizin kapıları bizlere açılmıştır. Anadolu’daki bin yıllık varlığımızın Türkiye Cumhuriyeti’yle birlikte ebedileştirildiği, tüm dünyaya ilan edilmiştir. Bir kez daha ifade etmek isterim ki; 30 Ağustos’un bizlere en önemli emaneti olan Cumhuriyet’imizi, canımız ve kanımız pahasına ilelebet koruyacağız. Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hedef gösterdiği, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarma gayemiz için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bir asırlık mücadelemizde, nice zaferlere imza atılmış, diğer bir yandan dışarıdaki ve içerideki hainlerin nice emelleri akamete uğratılmıştır. Aziz milletimizle birlikte, milli birlik ve beraberliğimizi, vatanımızın istiklal ve istikbalini hedef alan tehditlere karşı kararlı mücadelemiz devam etmektedir. Vatan ve bayrak savunması uğruna sayısız kahramanı yetiştiren aziz milletimiz, gözbebeğimiz Türk Silahlı Kuvvetleri’miz dün olduğu gibi bugün de kara, hava ve deniz unsurlarıyla dosta güven, düşmana korku salmaktadır.

Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, bir olacağız, beraber olacağız, iri olacağız, diri olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız. Ülkemizi, her alanda başarılarla taçlandıracak; hedeflerimizden asla geri adım atmayacağız. Bu duygu ve düşüncelerimle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle, gazilerimizi hürmetle yâd ediyorum. Milletimizin her bir ferdine şükranlarımı sunuyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun.” HABER MERKEZİ

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

(c) 2022- Efeler Gazetesi